Çözüldü Chrome'u silip tekrar indirmek istiyorum ama yer işaretlerinin kalmasını istiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
En sağdaki 3 noktaya bas.
Yer işaretleri --> Yer imi yöneticisi
Sağ üst köşedeki 3 noktaya bas.
Yer işaretlerini dışarı aktar de.
O dosyayı kaydedip sakla.

Yeniden Chrome'u yükleyince bu defa tam tersi yer işaretlerini içeri aktar diyip o dosyayı seç.
Yer işaretleri --> Yer imi yöneticisi

Yeniden Chrome'u yükleyince bu defa tam tersi yer işaretlerini içeri aktar diyip o dosyayı seç.

Çözüm
Chrome'u silip tekrar indirmek istiyorum ama yer işaretlerinin kalmasını istiyorum nasıl yapabilirim?

Sağ üstten 3 noktaya tıkla. Orada yer işaretleri yazıyor ona gir. Yerimi yöneticisine gir. Sonra sağdan tekrar 3 noktaya tıkla. Dışa aktar yap silip geri yüklediğinde oradan içe aktar yaparak getirebilirsin geri.
Sağ üstten 3 noktaya tıkla. Orada yer işaretleri yazıyor ona gir. Yerimi yöneticisine gir. Sonra sağdan tekrar 3 noktaya tıkla. Dışa aktar yap silip geri yüklediğinde oradan içe aktar yaparak getirebilirsin geri.

Veya alternatif olarak Chrome'da oturum aç. Senkronizasyonu açtığın zaman yedekler yer imlerini. Geri o hesaba girdiğin zaman da tekrar gelir her şeyin.

Başka bir alternatif seçenek, yer imlerinin tutulduğu dosya olan Bookmarks şurada:
C:\Users\<kullanici_adinizin_oldugu_klasor>\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default
Bookmarks'ı kopyalayıp yedekleyin, tarayıcıyı yükledikten sonra aynı konuma yapıştırın; aynısı varsa bununla değiştirin.

Yer işaretleri --> yerimi yöneticisi.

Yeniden Chrome'u yükleyince bu defa tam tersi yer işaretlerini içeri aktar deyip o dosyayı seç.

Teşekkürler. Bookmarks bir şey bir şey olarak kaydetti, bugün içinde silip yükleyeceğim.

Geri
Yukarı