CHUWI HeroBook Pro alınır mı?

TRickboy

Kilopat
Yer
Çamlıca
Daha fazla  
Meslek
Vardiya Zabiti
Markayı ilk defa duydum fakat ucuz bir laptop ihtiyacım var, sadece office programları, film izleme gibi konularda kullanacagım. Sizce bu fiyata alınır mı?

Bu fiyata 8 GB laptop yok. Fiyat beni çok cezbetti. Kötü bir tecrübesi olan yoksa alacağım.

Bütçe kısıtlıysa ben donanıma bakarım. Sonuçta içindeki donanımı üreten markalar aynı. Chuwi sadece tasarım ve soğutma kısmını yapıyor. Telefon gibi yazılım konusunda da markaya çok bağımlı değilsiniz. Bu fiyata bilindik marka yoksa alınabilir. Ben de onda ve teclast marka çok Android ve Windows tablet aldım. Pek sorun yaşamadım. Ama elektronik işi biraz da şans işi.

Bütçe kısıtlıysa ben donanıma bakarım. Sonuçta içindeki donanımı üreten markalar aynı. Chuwi sadece tasarım ve soğutma kısmını yapıyor. Telefon gibi yazılım konusunda da markaya çok bağımlı değilsiniz. Bu fiyata bilindik marka yoksa alınabilir. Ben de onda ve teclast marka çok Android ve Windows tablet aldım. Pek sorun yaşamadım. Ama elektronik işi biraz da şans işi.
Teşekkür ederim. Alacağım.
Ürünün varsayın dili ingilizceymiş, türkçeye çevirme imkanım var mıdır?

Son düzenleme:
10 parmak yazıyorsanız sorun olmaz İngilizce olması. Ama daha önceden Celeron işlemcili laptop kullanan birisi olarak söylüyorum. Celeron gerçekten insanı kanser eder.

Geri
Yukarı