Çiçek Sepeti'nden Airpods 2 Almak

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Çiçek Sepeti sitesinden AirPods 2 indirime girmiş. Ürün 12 ay garantili ve teşhir ürünü. Fiyatı 849 lira. Daha önce bu siteden ürünü alan var mı? Ne kadar güvenli sizce?

Ciceksepeti'ni pek tercih etmiyorum. Daha once alacagim bir urune musteri temsilcisi mevcut dedi, saticiyi aradim yok dediler. Bosuna bekleyecektim.

Merhaba. Çiçek Sepeti sitesinden AirPods 2 indirime girmiş. Ürün 12 ay garantili ve teşhir ürünü. Fiyatı 849 lira. Daha önce bu siteden ürünü alan var mı? Ne kadar güvenli sizce?
Çiçeksepetine yanlış olmaz. Bana göre bence.Sorun oluyor (nadiren) ama en ilgili müşteri hizmetleri de onlara ait bana göre.

Bizim toplumda trendyol yerleşmiş lakin hepsi pazaryeri. Ben yakın zamanda lambader aldım ve 2 gün içinde elime ulaştı. Tamamen satıcıyla alakalı bir durum. Trendyol dan aldığınız ürünüde muhtemelen bir mağaza gönderecektir. O yüzden fiyat uygunsa alabilirsiniz.

Site güvenilir sıkıntı yok ama teşhir ürününe hep şüpheyle bakılır, sonuçta 1 kişinin kullandığı bir ürün değil yüzlerce kişiye sergilenen bir ürün.

Uzaklaş sakın alma.

Yeni konular

Geri
Yukarı