Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Arkadaşlar kilom yaşıma göre alt sınırlarda olduğu için kilo almak istiyorum. O yüzden evde nasıl kilo alabilirim? Cici bebe kilo aldırıyor diyorlar doğru mu? Kilo alıp spora başlayacağım o yüzden nasıl kilo alabilirim?

Kanka direkt olarak Türk kasi yapar.
Gunde 500g Cici Bebe yersen 3 ay sonra altina 2008 Doblo cekip piknige gidecek kivama gelirsin.

Kilo alıp spora başlamak diye bir şey yok. Spora başladıktan sonra vücut fazla enerji harcadığı için, acıkmayı daha çok hissedeceksin. Sen spora başla zaten zamanla kilo alırsın, ama bunun yanında kasta yapman lazım. Ayrıca cici bebe yemeni önermem, şeker oranı yüksek bir gıda.

Arkadaşlar kilom yaşıma göre alt sınırlarda olduğu için kilo almak istiyorum. O yüzden evde nasıl kilo alabilirim? Cici bebe kilo aldırıyor diyorlar doğru mu? Kilo alıp spora başlayacağım o yüzden nasıl kilo alabilirim?
Yağ olarak baya bir kilo aldırır böyle kilo almak yerine spor a başlayıp kas olarak hacim kazanman senin için ve sağlığın için daha iyi olur :) kesinlikle sporsuz kilo almayı düşünmemelisin.

Yaşını , boyunu, kilonu yazarsan daha çok yardımcı olabiliriz. Yazdığın cicibebe kilo aldırır. Tartıya çıktığında sayısal olarak kilo almışsındır. Ancak vücudun çok da sağlıklı olmaz. Sana güzel bi tavsiyede bulunmuş yukarıdaki arkadaş. Spor yapıp karbonhidrat yağ ve proteinden zengin diyet yaparak daha fit ve daha sağlıklı vücuda sahip olabilirsin.

Sağlıklı biçimde kilo alamazsın. Hele spor yapmıyorsan tavsiye etmiyorum. Onun yerine karbonhidrat ağırlıklı beslenmelisin. 4-5 öğün yemeli ve spor yapmalısın. Ancak bu şekilde hızlı kilo alırsın. Ek olarak Gainer destek ürünü kullanabilirsin.

Öncelikle kilo alıyım spora başlayayım mantığın çok yanlış. Spora başlayıp kilo almaya başlaman daha doğru olur. Cicibebe kilo aldırır mı sorusuna gelincede sana bağlı. Eğer sen günlük kalorinin üstüne sağlıklı besinler tüketerek çıkamıyorsan ve yağ oranın düşükse Cicibebe mantıklı bir seçenek olabilir. En azından belli bir kiloya kadar ulaşman da kolaylık sağlar diye düşünüyorum ki benimde kilo almak için kullandığım yöntemlerden biridir Cicibebe. Neyse uzatmaya gerek yok, dediğim gibi günlük kalori ihtiyacının üstüne çıkabiliyorsan kesin kilo alırsın. Ha yok kalori malori uğraşmam ben, bana kısa cevap ver dersen de şöyle söyleyeyim. Her gün 250 gram(1 Paket yani) Cicibebe'yi göm. Büyük ihtimalle alırsın. Ha tabi bunu yatmadan önce yap ki günlük yemek tüketiminin üstüne yemiş olursun.(y) Ayrıca spora gitmeden daha doğrusu antrenman yapmadan kilo alırsan çok ama çok büyük ihtimalle sadece göbeğin büyüyecek.(n)

Cici Bebe'nin 100 gramında 442 kalori ve 4,6 gram protein bulunuyor. (Günde aldığın her ekstra 7 kalori yaklaşık 1 gram kilo artışı demektir.) Öyle oturup doyumluk yemeni tavsiye etmem, tadımlık yiyebilirsin. Kilo almak istiyorsan lif içeriği yüksek, protein açıdan daha kaliteli atıştırmalıklar hazırlayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı