Çift cihazda whatsapp kullanımı

Hâfiyyen

Hectopat
Daha fazla  
Ben telefondan whatsapp uygulamasını kullanıyorum. Tabletimden tel numaramı girip uygulamayı kullanmaya başladığım zaman ise telefondaki hesap kapanıp onay istiyor, telefona kurduğum zaman ise tabletteki hesap kapanıp onay istiyor ikisi birden olmuyor. Yok mudur bunun bir yolu? İki cihazda da kullansak?

Yok malesef.
Telegram'da hem telefon hem PC aynı anda olabiliyor, belki telefon ve tablet ikilisi de olur. Veya ikinci bir numara ile aktifleştir diğer Whatsapp'ı, Voxox ile bir numara edinebilirsin.

Aynı iki ve daha fazla IP'ler üzerine kapatılmış bir program yazılımı var dostum WP'nin. Tabletinden direk programdan girmek yerine web sitesinden deneyebilirsin ama.

Whatsapp Web diye birşey var. Bir deneyin.
İlginç birşey fark ettim. Telefonumda kullandığım gmail ve chrome tarayıcısında kullandığım gmail adresi aynı. Whatsapp Web sitesine girdiğimde barkod kullanmadan hesabım direkt açılıyor. Daha önce girdiğim yok.

Whatsapp Web diye birşey var. Bir deneyin.
İlginç birşey fark ettim. Telefonumda kullandığım gmail ve chrome tarayıcısında kullandığım gmail adresi aynı. Whatsapp Web sitesine girdiğimde barkod kullanmadan hesabım direkt açılıyor. Daha önce girdiğim yok.
Telefonunuzdaki tarayıcınız ile PC'deki tarayıcınız gmail üzerinden senkronize oluyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı