Çözüldü Çift işletim sisteminde veriler silinir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Captain Rex

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum. İkinci işletim sistemi olarak Windows 11 kuracağım. Windows 10'daki verilerim silinir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır. 2'sini de ayrı bölümlere kuruyorsunuz. Windows 10'un bölümünü silmezseniz sorun olmaz.
Hayır. 2'sini de ayrı bölümlere kuruyorsunuz. Windows 10'un bölümünü silmezseniz sorun olmaz.

Çözüm
Windows 10 kullanıyorum. İkinci işletim sistemi olarak Windows 11 kuracağım. Windows 10'daki verilerim silinir mi?
Windows 11 için ayrı bölüm ayıracaksınız silinmez.

Aynı HDD veya SSD'ye kuarasanız silinir ama farklı SSD veya HDD'ye kurarsanız silinmez.

Bir SSD'de 2 işletim sistemi kullanıyorum ikincisini kurarken birinciye hiçbir etkisi olmadı.

Aynı HDD veya SSD'ye kurulabilir, fakat aynı HDD veya SSD içerisinde aynı bölüme kurulursa o zaman silinebilir veya içindekiler windows.old'a taşınabilir. Fakat olması gerektiği gibi ayrı bölümlere kurulacaksa bir sorun olmaz.

Aynı HDD veya SSD'ye kurulabilir, fakat aynı HDD veya SSD içerisinde aynı bölüme kurulursa o zaman silinebilir veya içindekiler windows.old'a taşınabilir. Fakat olması gerektiği gibi ayrı bölümlere kurulacaksa bir sorun olmaz.

Hocam şimdi ben bir klasör açıp ona kursam falan silinirmi.

Disk yönetiminden ayrı bir disk bölümü oluşturup kurulum ekranında o bölüme kurun. Windows 10 ve 11 ayrı bölümlerde olsun yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı