Çift monitör için tutucu önerisi

berkantshn

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Mühendisi
Merhaba,
Çift monitör için monitör tutucu arayışına girdim. Uzun araştırmalar sonucunda 3 adet seçenek arasında kaldım.

1.seçenek: 2 adet north bayou F80.
2.seçenek: North bayou F160.
3.seçenek: North bayou H180.

Kullanacağım alanda monitörler duvara olabildiğince yakın olsun istiyorum masa genişliği biraz dar. Monitörlerden birisi 27" diğeri 24" boyutunda. Bu bilgiler ışığında hangi seçeneği önerirsiniz?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
F80 modelini kullaniyorum gayet başarılı ama bence h180 modeli sana tam uygun olan

Aynı boyutta monitörler için bende benzer bir arayıştaydım. 24 inç Monitörün ana ekranım olacağı ve tam ortada karşımda kalacak şekilde ve 27 inç olan monitörüm ise hemen üzerinde aşağıya hafif açılı şekilde duracağı bir kullanım düşündüğüm için H180 modelinde karar kıldım. Türkiyede 1300-1500 Tl civarına satılırken geçenlerde garip bir şekilde Aliexpress'te kupon ile 349,92 Tl'ye satın aldım. Aliexpress'in alıcıyı korumasına güvendiğimden riske değer buldum.

Aynı boyutta monitörler için bende benzer bir arayıştaydım. 24 inç Monitörün ana ekranım olacağı ve tam ortada karşımda kalacak şekilde ve 27 inç olan monitörüm ise hemen üzerinde aşağıya hafif açılı şekilde duracağı bir kullanım düşündüğüm için H180 modelinde karar kıldım. Türkiyede 1300-1500 Tl civarına satılırken geçenlerde garip bir şekilde Aliexpress'te kupon ile 349,92 Tl'ye satın aldım. Aliexpress'in alıcıyı korumasına güvendiğimden riske değer buldum.
Hocam çok iyi fiyata almışsınız. Şuan o fiyata mümkün değil gibi gözüküyor. Kendi sitesinde ön siparişle 1200 TL'ye alınabiliyor. O şekilde siparişi verdim. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

@friskybith @MyMlk

Hocam çok iyi fiyata almışsınız. Şuan o fiyata mümkün değil gibi gözüküyor. Kendi sitesinde ön siparişle 1200 TL'ye alınabiliyor. O şekilde siparişi verdim. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

@friskybith @MyMlk
Rica ederim hayirli olsun dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı