Çift monitörün birinde masaüstü açıkken diğerinde oyun oynamak

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Laptopuma monitör bağladım. League of Legends oynarken diğer monitörden Spotify'a bakmak, WhatsApp Web'den cevap vermek istiyorum ancak oyun açıkken mouse diğer monitöre geçmiyor. Alt + Tab yapıp masaüstüne geçince diğer monitöre mouse imlecini geçirebiliyorum. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopuma monitör bağladım. League of Legends oynarken diğer monitörden Spotify'a bakmak, WhatsApp Web'den cevap vermek istiyorum ancak oyun açıkken mouse diğer monitöre geçmiyor. Alt + Tab yapıp masaüstüne geçince diğer monitöre mouse imlecini geçirebiliyorum. Çözümü nedir?

Oyunu fullscreen yapmak yerine window borderless yapsanız düzelebilir belki hocam.

Geçse çok daha kötü olur.

Dostum geçerse oyununu oynayamazsin. Ekranın ne tarafta bilmiyorum ama kendimden örnek vereyim. Benim monitörüm önümde laptop um ise onun sağında. Örnek veriyorum oyun oynarken fareni sağa çekip tıkladığında imlecin laptop ekranına geçer ve oyunda yapmak istediğin şeyi gerçekleştiremezsin. Tecrübeyle sabit.

Yeni konular

Geri
Yukarı