Çift tıklama problemi olmayan fare önerisi

Mesut Kaya

Hectopat
100₺ - 600₺ Arasında makro tuşları olan ama çift tıklama sorunu olmayan bir fare arıyorum. Logitech'in farklı farklı ürünlerini kullandım 5 ya da 6 ayda bir çift tıklama sorunu oluşmaya başladı. O yüzden Logitech Mouse kullanmak istemiyorum.
Mouse kullanım tipi: Claw & Fingertip

Sağlam mouse önerilerinizi bekliyorum.

xmavi

Kilopat
Yer
İstanbul
Steelseries Rival 3 öneririm. 2 adet ayarlanabilir makro tuşu var ve tutuş tipinize de uygun.

Kablolu:
Wireless:

KS
Mesut Kaya

Mesut Kaya

Hectopat
SteelSeries Rival 3 öneririm. 2 adet ayarlanabilir makro tuşu var ve tutuş tipinize de uygun.

Kablolu:
Wireless:

Çok çektim bu çift tıklama olayından. Çift tıklama sorunu yaşatmaz değil mi? Bir de makro sayısı biraz daha fazla olan bir mouse öneriniz var mı?

Adrestia

Hectopat
Çok çektim bu çift tıklama olayından. Çift tıklama sorunu yaşatmaz değil mi? Bir de makro sayısı biraz daha fazla olan bir mouse öneriniz var mı?

SteelSeries'in Rival serisi kalitelidir ve kronik cift tiklama sorunu yok. Rival 110 kullaniyorum.

KS
Mesut Kaya

Mesut Kaya

Hectopat
SteelSeries Rival 3 öneririm. 2 adet ayarlanabilir makro tuşu var ve tutuş tipinize de uygun.

Kablolu:
Wireless:

SteelSeries Rival 3'ü araştırdım. LOD(Lift Off Distance) Sorunu varmış. Mouse'u havaya kaldırdığımız zaman çalışmaya devam ediyormuş. Biraz tırstım açıkçası.

Son düzenleme:
Model O/D,Gear XM1 ve Zowie S2 olabilir.

XM1'in macro ayarlarını düzenleyemiyorsunuz default kullanmak zorundasınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı