Çiftlik Bank Batmış

Thermes

Kilopat
Makaleler
61
Başından beri elli olan şey sonunda açığa çıktı ve bu sahtekarlık oyunu battı. Firmanın sözde "CEO'su" tombalak kardeş paralarla sırra kadem bastı. Rapora göre kaçırılan para 113 milyon TL. Sözde mağdurlara gram acımıyorum :LOL: Yahu arkadaş bir ülkede bu kadar mı çok aç gözlü ve kolay yoldan köşeyi dönme heveslisi adam olur? Canım memlekette bu kadar çok salak ve keriz olması cidden düşündürüyor beni.
Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda? İnsallah Sosyal'de yoktur bu Çiftlik Bank'a para yatırmış olan, varsa da bir bardak soğuk su için:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim gibi işinde gücünde çalışan herkes salaktı ama çiftlik bank ile oturduğu yerden para kazananlar akıllıydı. Gayet iyi oldu dolandırılan her şahıs adına ayrı ayrı mutlu oldum.

Çiftlik Bank en son enayilerden sömürdüğü paralar ile Bitcoin çiftliği kurmuştu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Titancilar, Jetpa Fadil'lar ve Saadet Zinciri yöntemi bitmez diyordum zaten. Bakin bitmemis :)

Oh, biraz kalkıp dans edeyim bu olayın üstüne. Herkes aptal, bir bunlar akıllı sanki.

ÇİFTLİKBANK MAĞDURLARI WHATSAPP GRUBU » Sayfa 1 - 0

Mağdurları piste alalım. :D :D :D İyi olmuş batması. Bu tip sitelere bir isim veriliyordu unutum, bu tip verdiğinin kat kat fazlasını alacağını vaat eden sitelerin hepsi bir gün kapanacak/batacak.

İnsanlar üç beş fare tıklatması ile zengin olacağını sanıyor. :p Bekleyin zengin olursunuz. Gidin madenci olun, ama oyuncular yakalarsa döver. :D

Ekleme: Bu tarz sitelere ''ponzi siteleri'' deniyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı