"Cihaz veya internette gezinmek için bağlandığınız ağ tarafından kilitlendi" hatası

pesiNsane

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Alacak Yönetim UZMANI
Yeni internet bağlattırdım Vodafone net. Google film izlemek için ölüm yarışı yazıyorum örnek giriş yapamıyorum sitelere, sebebi nedir?

fff.png

Saçma bir ban yedim kusura bakmayın geç yazdım hocam, genel olarak örnek Google aramasına ölüm yarışı yazıyorum çıkan siteler hep yabancı anlamsız filtreleme yapıyor neden kaynaklı acaba?
Saçma bir ban yedim kusura bakmayın geç yazdım hocam, genel olarak örnek Google aramasına ölüm yarışı yazıyorum çıkan siteler hep yabancı anlamsız filtreleme yapıyor neden kaynaklı acaba?
Aynı sorun bendede var çözebildin mi

Teşekkür ederim
Vodafone net aradım güvenli bağlantı aktif kapatın dedim kapattılar, hangi interneti kullanıyorsan arayıp ''güvenli interneti kapatmak istiyorum'' Böyle söyle yardımcı oluyorlar.
Teşekkür ederim
Vodafone net aradım güvenli bağlantı aktif kapatın dedim kapattılar, hangi interneti kullanıyorsan arayıp ''güvenli interneti kapatmak istiyorum'' Böyle söyle yardımcı oluyorlar.
Az önce aradım müşteri hizmetlerini kapattırdım mesajda geldi güvenli internetiz ıptal edildi diye ama hale giremyiorum

Son düzenleme:
Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Az önce aradım müşteri hizmetlerini kapattırdım mesajda geldi güvenli internetiz ıptal edildi diye ama hale giremyiorum
Onu kapatınca girmeme şansın yok. İnternete benim konu başlığını yaz siteler çıkıyor onları dener misin?

Geri
Yukarı