Çözüldü "Cihazınız bu sürümle uyumlu değil." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MertCKA

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16 Ryzen 7 6800H | 8GB DDR5 4800MHz RAM | RTX 3050Ti 4GB | 512GB SSD
Meslek
Öğrenci
Merhaba, yaklaşık bir ay önce telefonumdan Dragon City uygulamasını kaldırdım. Şimdi tekrar yüklemek istediğimde uygulama yüklenmiyor. Uygulama 5.0 üstü için yüklenebilir olarak gözüküyor. Benim telefonun Android sürümü 5.1. 1 olmasına rağmen yüklenmiyor. Play Store uygulamasında ayarlar - hakkında kısmında play protect sertifikası yerinde "cihaz sertifikalı değil" yazıyor. Bununla bir alakası olabilir mi?
Cihazın işlemci ve ekran kartı özellikleri gibi bilgiler ekte eklidir. Şimdiden teşekkürler.

Screenshot_2022-05-29-12-31-02.png

Screenshot_2022-05-29-12-35-09.png

Screenshot_2022-05-29-12-36-15.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Muhtemelen sertifika istiyor ama APK kurulması gerekir.

Playproject'i kapatıp APK kurmayı dener misiniz?

Play Protect'i kapatınca yüklendi. Ama Play Store da oyun hâlâ çıkmıyor. APK olarak değil de direk Play Store'dan yüklemek için bir şeyler yapabilir miyiz?
Galaxy Store'dan veya APK indir.

Galaxy Store'da uygulama çıkmıyor. Zaten Play Store'da da çıkmıyor. İnternetten arayarak Play Store'a giriyorum. APK olayını da denedim fakat son sürümü yükleyince APK açılmıyor veya eski sürümü yükleyince güncelleme var deyip Play Store'a aktarıyor yine o hatayı veriyor.

Aurora Store deneyebilirsiniz.

Aurora Store deneyebilirsiniz.

Bunu ve bunun benzeri bir uygulama daha denedim. İkisinde de uygulama indiriliyor sonra kur diyorum ve bir ekran geliyor ileri diyorum ardından Kur'a basıyorum hiçbir şey olmuyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-05-29-13-50-06.png
    Screenshot_2022-05-29-13-50-06.png
    173,4 KB · Görüntüleme: 131
Bunu ve bunun benzeri bir uygulama daha denedim. İkisinde de uygulama indiriliyor sonra kur diyorum ve bir ekran geliyor ileri diyorum ardından Kur'a basıyorum hiçbir şey olmuyor.
Telefonunuz için Custom ROM bulunuyorsa Custom ROM atmayı düşünebilirsiniz hocam.

Play Store ve Google hizmetler uygulamasının önbelleğini ve verilerini temizleyip tekrar deneyin veya bu iki uygulamayı kaldırıp tekrar guncellendikten sonra tekrar kontrol edin.

Play Store ve Google hizmetler uygulamasının önbelleğini ve verilerini temizleyip tekrar deneyin veya bu iki uygulamayı kaldırıp tekrar guncellendikten sonra tekrar kontrol edin.

Play Store ve Google Play hizmetlerinin verilerini silip kaldırdım ve tekrar yükledi fakat hâlâ aynı hata var.
Ve hâlâ Play Store - ayarlar - hakkında - play protect kısmında "cihazınız sertifikalı değil" yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı