Çıkmasını çok beklediğiniz ama çıktıktan sonra hayal kırıklığı yaratan oyunlar neler?

Osman Nuri23

Decapat
Katılım
31 Ekim 2021
Mesajlar
1.749
Makaleler
2
Çözümler
18
Çıkmasını çok beklediğiniz ama çıktıktan sonra hayal kırıklığı yaratan oyunlar neler? Benim için Cyberpunk 2077. Verilen vaadlerin birçoğu tutulmadı. Söylenen ile çıkan arasında dağlar kadar fark vardı.
 

Plant4

Decapat
Katılım
15 Ekim 2021
Mesajlar
2.803
Çözümler
11
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Dying Light 2, oyun güzeldi ve beğenerek oynadım. Ancak beklentilerimi karşılamadı, ilk oyunun verdiği hisleri veremedi.
 

zSensei

Centipat
Katılım
13 Temmuz 2021
Mesajlar
85
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Çıkmasını çok beklediğiniz ama çıktıktan sonra hayal kırıklığı yaratan oyunlar neler? Benim için Cyberpunk 2077. verilen vaadlerin birçoğu tutulmadı. Söylenen ile çıkan arasında dağlar kadar fark vardı.

Düşünmessem Cyberpunk, düşünürsem CoD infinite warfare. Kendisi ilk satın aldığım oyundur önceleri korsan oynardım.
 

Wilfaelor

Picopat
Katılım
31 Temmuz 2022
Mesajlar
706
Makaleler
2
Çözümler
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Cyberpunk 2077, bug ve RPG ögeleri hayal kırıklığına uğrattı, fakat şu an oldukça iyi durumda ve deli gibi satıyor, edgerunners ile de hayal kırıklığımı aldı götürdü. Tıpkı bilmeyenler olacaktır Witcher 3 ilk çıktığında da bir sürü hata ve rezillik yaşamıştı ama popülaritesi az olduğu için es geçilmişti.

Online oyunların güncellemelerini de sayabilir miyiz? Keza Revenant'ın çıktığı sezondan beri Apex kendini hiç değiştirmedi, hep aynı tip güncellemeler ve rezil karakterler. (loba ve valkyrie hariç.)
 

kyujin

Centipat
Katılım
25 Ağustos 2022
Mesajlar
1.328
Çözümler
4
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Midnight Fight Express. Daha fazlasını bekliyordum ne yalan söyleyeyim. Ancak tek kişi geliştirmiş oyunu. Sadece o oyun için çok hypelandım o kadar. Benim heyecanım oyundan daha fazlaydı olsa gerek.
 

Yeni konular

Yukarı