Çıkmasını en çok beklediğiniz 5 oyun

adanalihiyar

Hectopat
Makaleler
13
Yer
Dreamland
Dying Light 2 (ilk oyunun fanıyım, bunu çok merak ediyorum ama param yok)
Vampire: The masquarade: Bloodlines 2 (bayağı ucuzdu en son, ön sipariş edecektim, görüntüler de güzeldi ama ertelediler)
Ruined King (ne oldu bilmiyorum ses seda yok)
3 tane çıktı maksimum :D

OnurUygunn

Picopat
Gta VI, Mafia IV/Mafia II Remake, Valorant Mobile (Mekanikleri nasıl mobile entegre merak ediyorum, kanser kitle yüzünden oynanamayacak bir oyun olacak.), Portal 3 ,Satranç 2 (!)

Dark_Reader

Decapat
Yer
Tatooine
1-KOTOR Remake
2-Alan Wake Remastered
3-Forza Horizon 5
4-Elder Scrolls 6
5-A Plague Tale: Requiem

Bonus: Yeni online Control oyunu diyorlardı onu da merak etmiyor değilim. Ayrıca Ubisoft' un da bir Star Wars oyunu vardı.

KS
KS
dksişm

dksişm

Centipat
Gta VI, Mafia IV/Mafia II Remake, Valorant Mobile (Mekanikleri nasıl mobile entegre merak ediyorum, kanser kitle yüzünden oynanamayacak bir oyun olacak.), Portal 3 ,Satranç 2 (!)
Satranç 2(!)'yi bende heyecanla bekliyorum, gösterilen fragman içimi kıpır kıpır etti izlerken aşırı hype yarattı. Grafikler tıpkı gerçek hayattan alınmış gibiydi, sabırsızlıkla çıkış tarihi bekliyorum.
Bonus: Yeni online Control oyunu diyorlardı onu da merak etmiyor değilim. Ayrıca Ubisoft' un da bir Star Wars oyunu vardı.
Star Wars, Dark Souls'tan sonra her anlamda sevdiğim 2. marka, umarım adam akıllı birşey yaparlar. O ışın kılıcı savurma hissini bile çoğu oyunda kılıçla adam kesmeye tercih ederim. Klasik Ubisoft oyunları gibi Coop ve saçma sapan görevlerle dolu değil, adam akıllı singleplayer ve benzersiz görevler ile gelmesini diliyorum.

Yukarı