Çıkmasını en çok beklediğiniz 5 oyun

DLSS niye FIFA'ya eklensin onu tam olarak anlamadım. Her RTX kart zaten yüksek FPS veriyor Ultra grafiklerde FIFA için.
Hocam fark ettiyseniz yüksek FPS almıyorum demedim ki. Işın izleme teknolojisini uyarlarlarsa çok güzel olur. Bu da bildiğim kadarıyla DLSS teknolojisiyle mümkün. AMD ekran kartı için FSR var onu şu anda kullanıyorum zaten çok güzel işler çıkarıyor. Futbol oyununa gelse güzel olur yani.

Hocam fark ettiyseniz yüksek FPS almıyorum demedim ki. Işın izleme teknolojisini uyarlarlarsa çok güzel olur. Bu da bildiğim kadarıyla DLSS teknolojisiyle mümkün. AMD ekran kartı için FSR var onu şu anda kullanıyorum zaten çok güzel işler çıkarıyor. Futbol oyununa gelse güzel olur yani.

DLSS FPS arttırıyor, görüntü iyileştirme gibi bir durum söz konusu değil ki? Muhtelemelen RTX'den bahsediyorsunuz.

Bu karakterin fanıyım oyun rezalet çıksa bile oynarım ama kötü olmasına ihtimal bile vermem bana göre çıkacağı yılın oyunudur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı