Çözüldü Çıkmayan laptop vidası nasıl çıkarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Marvin

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HP Pavilion G6 2277et bilgisayarım var fakat kasayı açmaya çalışırken tüm vidaları sökmeme rağmen bir tanesi bir türlü çıkmıyor. Tornavidayla döndürebiliyorum fakat ne yaptıysam çıkmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam daha net şekilde çekebilirseniz bir şey diyebilirim belki. Bu şekilde tam olarak görünmüyor ya da benim gözler bozulmaya başlamış.

Çıkardım çıkardım da o altın renginde olan halka üstteki kasaya yapışıkmış önceden, vida yerleri kırık olduğu için vidaya yapışmış o yüzden her çevirdiğimde vidayla beraber döndüğü için vidanın çıkmamasını sağlıyordu.
Çıkardım çıkardım da o altın renginde olan halka kasaya yapışıkmış önceden, vida yerleri kırık olduğu için vidaya yapışmış o yüzden her çevirdiğimde vidayla beraber döndüğü için vidanın çıkmamasını sağlıyordu.
Anladım hocam. Ben yuvası kasaya sabit bir vida olarak düşündüm. Somun kısmını çıkmasın diye tasarlamışlar ancak çok sağlıklı yapamamışlar belli ki.

Geri
Yukarı