Çikolata parasina alınabilecek en iyi masa lambasi

Selamlar arkadaşlar. 13 gün önce Aliexpress'den sadece vergi (2.5 TL) ödeyerek aldığım lambayı inceledim. Çikolata parasina böyle bir güzel ürünü alabilirsiniz. Işık okadar güçlü ki evi aydınlatıyor. Evin lambasını yakmayi düşünmüyorum bile artık. USB ile sarj oluyor. Geceleri bildiğiniz evi aydinlatiyor. Fotograflarda belli oluyor. 3 farkli rengi de mevcut.
IMG_20210304_014820.jpg
IMG_20210304_014839.jpg

Mause 77 TL sadece gümrük vergisi mi var? 15TL'ye geliyor o zaman öderim ama başka vergilerde varsa zaten mouse kaç para ki ödemeye değmez. Tabi 77TL olduğu doğruysa bazılarında 150 falan yazıyor üzerini çizip 60-70 demişler. Benim ödediğim 77 kuruş onun üzerinden vergi alınması gerekmiyor mu? Bazı ürünlerde vergi 20 30 TL çıkıyor kendisi 77 kuruş olduğu halde.
Hocam zaten gümrük vergisi çıkınca görürsünüz. En kötüsü almazsanız. Satıcı ürünü yanlış göndermiş almamamı söyledi diyip gönderirsiniz.

Arkadaşlar tekrar merhaba, lamba bugün elime ulaştı. Kapıda herhangi bir ücret vs. istenmedi. Aras Kargo ile geldi. Ürün gerçekten göründüğünden daha kaliteli bence. Işığı falan güçlü. Aynı zamanda içerisinde 18650 pil varmış. Şarj edip prize bağlı olmadan kullanabiliyorsunuz. İ.erisinden şarj kablosu çıkıyor zaten, duvar prizi yok. 2,5 liraya böyle bir lamba sahibi oldum. Konu sahibine teşekkürler. Tavsiye ediyorum.
1616064884982.png

Arkadaşlar tekrar merhaba, lamba bugün elime ulaştı. Kapıda herhangi bir ücret vs. istenmedi. Aras Kargo ile geldi. Ürün gerçekten göründüğünden daha kaliteli bence. Işığı falan güçlü. Aynı zamanda içerisinde 18650 pil varmış. Şarj edip prize bağlı olmadan kullanabiliyorsunuz. İ.erisinden şarj kablosu çıkıyor zaten, duvar prizi yok. 2,5 liraya böyle bir lamba sahibi oldum. Konu sahibine teşekkürler. Tavsiye ediyorum.
Eki Görüntüle 928364
Rica ederim. Bir de akşam deneyin farkı çok rahat anlayacaksınız. Lamba yakmadan ders bile çalışabilirsiniz yada oyun. En azından tasarruf olur biraz.

Geri
Yukarı