Çikolata parasina alınabilecek en iyi masa lambasi

Selamlar arkadaşlar. 13 gün önce Aliexpress'den sadece vergi (2.5 TL) ödeyerek aldığım lambayı inceledim. Çikolata parasina böyle bir güzel ürünü alabilirsiniz. Işık okadar güçlü ki evi aydınlatıyor. Evin lambasını yakmayi düşünmüyorum bile artık. USB ile sarj oluyor. Geceleri bildiğiniz evi aydinlatiyor. Fotograflarda belli oluyor. 3 farkli rengi de mevcut.
IMG_20210304_014820.jpg
IMG_20210304_014839.jpg

İsigi kisma gibi bir ayar mevcut mu?
Eğer USB'den çıkarırsınız biraz düşüyor ışığı. Kablo takılıyken lamba gibi yanıyor.
Siparişimi verdim umarım en kısa sürede ulaşır yardımınız için teşekkürler.
Hayırlı olsun. Aliexpress eskisi gibi değil ürünler de artık vergi alındığı için kaybolma ihtimalide yok. Şöyle bir şey söyleyeyim. Ürünü sadece Türkiye'ye gelene kadar görüyorsunuz. Varış yaptığı günden sonra 3 gün içinde geliyor. Aras kargo mesaj atıyor zaten. Eskiden bir kargo 30-40 günde gelirdi. Artık en fazla 15-20 oluyor.
İnanırmısınız tamda kardeşime hediye olarak arıyodum çok teşekkürler.
Orda uzaktan kumandalı arabada vardı yaklaşık 17 TL felan vergi alıyordu. Onu da başka telefondan ve başka karttan alabilirsiniz.

Eğer USB'den çıkarırsınız biraz düşüyor ışığı. Kablo takılıyken lamba gibi yanıyor.

Hayırlı olsun. Aliexpress eskisi gibi değil ürünler de artık vergi alındığı için kaybolma ihtimalide yok. Şöyle bir şey söyleyeyim. Ürünü sadece Türkiye'ye gelene kadar görüyorsunuz. Varış yaptığı günden sonra 3 gün içinde geliyor. Aras kargo mesaj atıyor zaten. Eskiden bir kargo 30-40 günde gelirdi. Artık en fazla 15-20 oluyor.
Hocam peki başka hesaplar açıp başka ürünler alınabiliyomu?

Hocam dediğinizi yaptım ve en baştaki siyah kulaklığı seçtim. Satın Al'a tıklayınca ülkenize gönderim yapılmıyor dedi ve kaldı. Hakkım gitti mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı