Çikolata parasina alınabilecek en iyi masa lambasi

Selamlar arkadaşlar. 13 gün önce Aliexpress'den sadece vergi (2.5 TL) ödeyerek aldığım lambayı inceledim. Çikolata parasina böyle bir güzel ürünü alabilirsiniz. Işık okadar güçlü ki evi aydınlatıyor. Evin lambasını yakmayi düşünmüyorum bile artık. USB ile sarj oluyor. Geceleri bildiğiniz evi aydinlatiyor. Fotograflarda belli oluyor. 3 farkli rengi de mevcut.
IMG_20210304_014820.jpg
IMG_20210304_014839.jpg

Hocam, ürünleriniz gelmeye başlamış. Öncelikle hayırlı olsun hocam. Masa lambası cidden iyiymiş. Ben kalitesiz çıkar diye almamıştım, keşke alsaydım diyorum. Güzel inceleme olmuş hocam.

Hocam, ürünleriniz gelmeye başlamış. Öncelikle hayırlı olsun hocam. Masa lambası cidden iyiymiş. Ben kalitesiz çıkar diye almamıştım, keşke alsaydım diyorum. Güzel inceleme olmuş hocam.
Sen de alabilirsin? Daha bugün ben aldım?
1614881034719.png

1614881115151.png

Sen de alabilirsin? Daha bugün ben aldım?

Hocam, biliyorum ama benim şu an başka siparişlerim var. Kullanır mıyım bilmiyorum. Yani arada kaldım hocam. Aylık 5 ürün getirme hakkı var diye biliyorum. Başka şeylerede bakmak istiyorum. Ek olarak ben zaten ilk ürün olarak fareyi almıştım. Belki onuda alırım hocam.

Hocam, biliyorum ama benim şu an başka siparişlerim var. Kullanır mıyım bilmiyorum. Yani arada kaldım hocam. Aylık 5 ürün getirme hakkı var diye biliyorum. Başka şeylerede bakmak istiyorum. Ek olarak ben zaten ilk ürün olarak fareyi almıştım. Belki onuda alırım hocam.
Öyle bir şey yok diye biliyorum.

İkinci hesaptan aldım :D
Onu demiyorum ben 10+ fazla sipariş verdim.
Hocam, hangi dediğim cümleye cevap verdiniz bilmiyorum ama en sondaki ise evet 2. olarak alamıyorum. Başka hesap açıp öyle almayı demek istemiştim.
Aylık 5 limit olan diye bir sey yok. DH'de cok araştırdım. Ürün almak istiyorsanız telefonu ucak modunda kapayip mobil veri ile girip gizli sekmeden almalisiniz.

Geri
Yukarı