[Çıktı] Resident Evil Village Türkçe Yama

Yama indirilmiyor, direkt linkini buraya bırakabilecek var mı?

Site yorumlarında da aynı soruyu sormuşlar, böyle cevaplamış arkadaşlar:

"İndirme linkindeki reklamı geçemiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

Linke git tuşuna basın, açılan sekmeyi kapatın.
Tekrar linke git tuşuna basın, sizi Google Drive sayfasına yönlendirir.
Bildirim izni isterse tuşa tıklayın ve açılan ekranda engelle tuşuna basın."

Site yorumlarında da aynı soruyu sormuşlar, böyle cevaplamış arkadaşlar:

"İndirme linkindeki reklamı geçemiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

Linke git tuşuna basın, açılan sekmeyi kapatın.
Tekrar linke git tuşuna basın, sizi Google Drive sayfasına yönlendirir.
Bildirim izni isterse tuşa tıklayın ve açılan ekranda engelle tuşuna basın."
Almanya'dan girdiğim için site direkt VPN'i kapatın diyor, karşımda Linke git tuşu veya hiçbir şey yok. VPN kullanmıyorum, anladığım kadarıyla yurt dışına kapalı bir site. O yüzden direkt link veya başka kısaltma servisi kullanmalı

Almanya'dan girdiğim için site direkt VPN'i kapatın diyor, karşımda Linke git tuşu veya hiçbir şey yok. VPN kullanmıyorum, anladığım kadarıyla yurt dışına kapalı bir site. O yüzden direkt link veya başka kısaltma servisi kullanmalı
Özelden indirme linkini yolladım.
Sanırım mesaj sayım az olduğu için linki atamıyorum, isterseniz Discord sunucumuza gelin oradan atayım linki.
Yama, sizlerden gelen birkaç geri bildirim üzerine güncellendi. Birkaç ufak hatanın giderildiği yamayı sitemizden indirebilirsiniz.

https://sixthsenseceviri.com/resident-evil-8-village-turkce-yama/

Son düzenleme:

Sanırım mesaj sayım az olduğu için linki atamıyorum, isterseniz Discord sunucumuza gelin oradan atayım linki.
Yama, sizlerden gelen birkaç geri bildirim üzerine güncellendi. Birkaç ufak hatanın giderildiği yamayı sitemizden indirebilirsiniz.

https://sixthsenseceviri.com/resident-evil-8-village-turkce-yama/
Link güncellenmiş olabilir ama kullandığınız kısaltma sitesi aynı. Başka bir site daha ekleyin, link kısaltma olsun o da önemli değil çünkü bu aylink denilen site hala VPN uyarısı veriyor
1620853134627.png

Yeni konular

Geri
Yukarı