Cimer başvuru sonucu

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar hatırlarsanız bir konu açmıştım, polisi Cimer'e şikayet etmiştim. Bugün soruşturma yapan kişi beni aradı. Yarın için ifade alması gerektiğini söyledi. Şimdi kontrolü yapan iki polis vardı, ben birini şikayet etmiştim ama adamın yüzünü unuttum, aradan 1 ay geçti. Şimdi ifade verirken sizce ne yapmalıyım? Buraya danışmak istedim. Bir de polisin sadece uyarılmasını istiyorum, hani herhangi bir sıkıntı içerisinde kalmasını istemem.
@Jira @BilgisayarKurdu

Son düzenleme:
O gün size gelen polislerin fotoğrafları varsa görmek istediğini söyle, böylece ayırt edebilirsin. Bir kere anneme ve bana da hor davranmışlardı, gidip şikayet ettiğimizde bir sonuç alamamıştık. Hayret, size soruşturma için gelmeleri. O günkü durumu anlat, belli olur zaten.

Bu arada konuyu bilmeyenler ve unutanlar için:
O gün size gelen polislerin fotoğrafları varsa görmek istediğini söyle, böylece ayırt edebilirsin. Bir kere anneme ve bana da hor davranmışlardı, gidip şikayet ettiğimizde bir sonuç alamamıştık. Hayret, size soruşturma için gelmeleri. O günkü durumu anlat, belli olur zaten.
Cimer'den basvurdaydiniz daha sağlıklı oluyor. Arayan kisi yetkili birisiydi soruşturma açılmış soruşturmayı kendisi yürütüyormus. Yarın bir saat belirledik dediği yere yarın giderim. Dedi zaten 20-25 dk sürer.

Son düzenleme:
Etiketin bana ulaşmadı, konuya denk geldiğim için yardımcı olayım hemen.
Sen başvurunda tarih ve saati net bir biçimde belirttiysen o saat diliminde ilgili görevin başında hangi memurların olduğu bilinir zaten. İfade vermeye git yani. İstesen de büyük bir ceza almazlar ancak memur için güzel bir ceza, bir nevi göz dağı olacaktır bu şikayet. Kafasına estiği gibi davranamaz vatandaşlara.

Bugün gittim karakolun amiri çok yardımcı oldu, sohbet ettik. Amir dediğimde aklınıza yaşlı biri gelmesin oldukça gençti. İfademin sonuna şikayetçi olmak istemiyorum sadece uyarı almalarını istiyorum yazdırdım, yalnız amir harbi çok iyidi :)

Son düzenleme:
Polis nasıl şikayet edilir ki ? İsmini bilmemiz gerekir mi ? Yada nasıl olacak. Bizim burda milleti dövüyor. Suçlu dahi olsa dövmeye hakları yok. Sanırsın başbakan neyine güveniyo bunlar bilmiyorum. Polisleri hiç sevmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı