CİMER'e şikayet ne zaman sonuçlanır?

3 iş günü diye biliyorum da her şeyi de CİMER'e yazıp durmayın. Bir üste müdür onun üstünde ilçe mem onunda üstünde kaymakamlıklar var. Hocaya da bir şey olmaz elinde ne gibi kanıt var? Varsa bile uyarı, kınama alır. Yüz kızartma derecesinde bir şey olacak ki onda da görev yeri değişikliği olur sürgün yer yani görevden atılma gibi şeyler bekleme çok ciddi anlamda bir suç işlemesi gerekiyor onlarda terör faaliyetleri, devletin malını zimmetine geçirmek falan filan onun haricinde ne yaparsa yapsın bir şey olmaz.

3 iş günü diye biliyorum da otu boku da CİMER'e yazıp durmayın. Bir üste müdür onun üstünde ilçe mem onunda üstünde kaymakamlıklar var. Hocaya da bir şey olmaz elinde ne gibi kanıt var? Varsa bile uyarı, kınama alır. Yüz kızartma derecesinde bir şey olacak ki onda da görev yeri değişikliği olur sürgün yer yani görevden atılma gibi şeyler bekleme çok ciddi anlamda bir suç işlemesi gerekiyor onlarda terör faaliyetleri, devletin malını zimmetine geçirmek falan filan onun haricinde ne yaparsa yapsın bir şey olmaz.

Aynen aga ya. Hoca dalga geçmiş CİMER'e şikayet etmiş? Böyle bir mantıkmı var Allah aşkına ya. Yeni nesil ergenler cidden hiçbir şey haketmiyorlar.

3 iş günü diye biliyorum da otu boku da cimer' e yazıp durmayın. bir üste müdür onun üstünde ilçe mem onunda üstünde kaymakamlıklar var. hocaya da bişey olmaz elinde ne gibi kanıt var ? varsa bile uyarı, kınama alır. yüz kızartma derecesinde bir şey olacak ki onda da görev yeri değişikliği olur sürgün yer yani görevden atılma gibi şeyler bekleme çok ciddi anlamda bir suç işlemesi gerekiyor onlarda terör faliyetleri, devletin malını zimmetine geçirmek falan filan onun haricinde ne yaparsa yapsın bişey olmaz.
Tüm sınıfın içerisinde fiziksel kusurum ile dalga geçip gururumu kırması yetmez mi? Ek olarak müdüre şikayet edince ne olacak? He oğlum he deyip geçecek ben CİMER'deki yetkiliyle dilekçemi yazıp verdim ne olursa olsun sonuç çıksın veya çıkmasın. Kanıt var tabii ki tüm sınıf olaya şahit bu olmazsa devletin kaynak önerme ve aldırma yasağı var bu hoca bizi kaynak almaya zorunlu tutup parayla test kitabı aldırdı sadece o kitaptan işliyor bundan sonuç alamazsam bu yaptırımını şikayet ederim.

Tüm sınıfın içerisinde fiziksel kusurum ile dalga geçip gururumu kırması yetmez mi? Ek olarak müdüre şikayet edince ne olacak? He oğlum he deyip geçecek ben CİMER'deki yetkiliyle dilekçemi yazıp verdim ne olursa olsun sonuç çıksın veya çıkmasın. Kanıt var tabii ki tüm sınıf olaya şahit bu olmazsa devletin kaynak önerme ve aldırma yasağı var bu hoca bizi kaynak almaya zorunlu tutup parayla test kitabı aldırdı sadece o kitaptan işliyor bundan sonuç alamazsam bu yaptırımını şikayet ederim.
Fiziksel kusurunuz ile topluluk içinde dalga geçtiyse tabii ki haklısın, doğru değil. Sen yine de müdüre şikayet et durumu açıkla.

Bende kekemeyim hocalar bile dalga geçiyordu bende hoclar ile dalga geçip küfür ediyordum.

Aga senin yaptığın ergenlik. Ben 9. sınıf giderken boyum 1.40cm kilom 35'di. Bana sinek diyorlardı dalga geçiyolardı, beni ayaklarımdan tutup havada sallandırıyolard dalga geçmek amacıyla. Ama ben rahatsız bile olmuyordum. Çünkü adam dalga geçse de sana ders veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı