Çin Malı Hesap Makinesi (KADIO-5688B)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
CASİO'nun çakması hocam. :D
Söz konusu hesap-kitap olunca, kesinlikle 3-5'in hesabı yapmayıp orijinal CASIO ya da yakın markalar alın derim :)

Çakma Çin örünler piyasanın içine ettikleri gibi vatandaşın da canına kast etmekte, haberiniz olsun.
Tamam, ucuz ama azıcık kaliteli ibaresinin "K" ibaresinden eser yok, hatta dedektörle arasanız o ibaresi göremezsiniz. Sizi çakma Çinliler sizi... :D

Söz konusu hesap-kitap olunca, kesinlikle 3-5'in hesabı yapmayıp orijinal CASIO ya da yakın markalar alın derim :)

Çakma Çin örünler piyasanın içine ettikleri gibi vatandaşın da canına kast etmekte, haberiniz olsun.
Tamam, ucuz ama azıcık kaliteli ibaresinin "K" ibaresinden eser yok, hatta dedektörle arasanız o ibaresi göremezsiniz. Sizi çakma Çinliler sizi... :D
Benim sizin gibi hesap kitap ile işim olmadığı için yıllar sonra Muhasebe dersi için hesap yapmam gerektiği için kullanmaya gerek duydum. Yoksa telefonumdan hesaplardım. :)

Muhasebe dersini çakma Çin malı bir hesapmakinesi ile mi yapacaksınız ya da yapıyorsunuz?
Daha şimdiden kovdum sizi :D

Ha bu arada, o tarz dersleri beyinsel olarak yapmanızı ve hiç hesap makinesi kullanmadan yapmanızı öneririm :)

Güç için 2 adet kalem pil yuvası yapılan ancak tek kalem pille çalışan hesap makinesi. İşin doğrusu çok şaşırdım ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. Madem ki bu makine tek kalem pille çalışabiliyor neden iki tane pil için yuva yapmışlar? Neyse ki bir kalem pilden tasarruf ettim. :)
Eki Görüntüle 133253 Eki Görüntüle 133254

Kardeşim revizyon diye bir kavram var. Belki adam daha üst modelinde aynı şasiyi kullanıp çift pille çalıştıracak? :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı