Çin Malı Markalarını Savunanlar

Hahahaha benzer olayı bende yaşadım. Bir arkadaşım toplama yerine hazır kasa istemişti. Halbuki yakın fiyatta ondan daha iyi bir sistem tavsiye etmiştim dinlemedi aldı şimdide pişmanlığını yaşıyor fakat üzülen yine biziz.
emoji1.png
Benim hayatım bu örnek üzerine kurulu. İnsanlar dayak yemek için büyük bir çaba sergiliyorlar :)

Benim hayatım bu örnek üzerine kurulu. İnsanlar dayak yemek için büyük bir çaba sergiliyorlar :)
Cidden insanın böyle soz dinlemeyipte gidip saçma sapan cihazlara sistemlere para vermesi onun boğazına yapışmama neden oluyor içimden geliyor ama yapamıyorum sadece cahilliklerine vuruyor insan ama sonu güzel --- BEN SANA DEMİŞTİM [emoji6][emoji1]

Cidden insanın böyle soz dinlemeyipte gidip saçma sapan cihazlara sistemlere para vermesi onun boğazına yapışmama neden oluyor içimden geliyor ama yapamıyorum sadece cahilliklerine vuruyor insan ama sonu güzel --- BEN SANA DEMİŞTİM [emoji6][emoji1]

Eh ben de ışığa dikkat ediyorum ama asla kalitesinden şüphe duyduğum markaları önermiyorum :)

@BilgisayarKurdu Aslında çok haklısınız :D Ben de çok dikkat ederdim. "Ya sana söyledim neden bunu aldın? Boşver ya bunu aldım gitti." :) Bu lafınızdan sonra buna ben de pek dikkat etmemeye çalışacağım. Genç yaşta kafada tel kalmaz sonra falan :)
Arkadaş beni arıyor telefon soruyor. Ben de öneriyorum bak bunu alma bunu al tarzından. Sonra gidip Casper almıştı. Suratına iyi hayırlı olsun dedim ama arkasından biraz laf ettim :D Ben de dikkat edeceğim artık.

Eh ben de ışığa dikkat ediyorum ama asla kalitesinden şüphe duyduğum markaları önermiyorum :)

@BilgisayarKurdu Aslında çok haklısınız :D Ben de çok dikkat ederdim. "Ya sana söyledim neden bunu aldın? Boşver ya bunu aldım gitti." :) Bu lafınızdan sonra buna ben de pek dikkat etmemeye çalışacağım. Genç yaşta kafada tel kalmaz sonra falan :)
Arkadaş beni arıyor telefon soruyor. Ben de öneriyorum bak bunu alma bunu al tarzından. Sonra gidip Casper almıştı. Suratına iyi hayırlı olsun dedim ama arkasından biraz laf ettim :D Ben de dikkat edeceğim artık.
İşte ben artık Casper öneriyorum. En azından benim dediğim oluyor, kendimi iyi hissediyorum :) (!)

Cooler Master ürünlerini çok kalitesiz bulan bir tek ben miyim yahu?

Neden kalitesiz? Ve neden hortlattınız?
2 defa ürün aldım 2 sene arayla hiç iki aldığım üründe 3-5 gün içinde problem çıkardılar. Ayrıca malzeme kalitesi diğer rakiplerine kıyasla bana kalitesiz geldiği için öyle yazdım. Hangi ürünler diye soracak olursan Cooler Master MasterLiquid ML240L - MasterFan SF360R ARGB 3x120mm Fan kiti. Sıvı soğutma rgb ledleri bozuldu, fanların rulmanları 1 hafta içinde yüksek derecede ses yapmaya başladı.

Geri
Yukarı