Çinli doktor itiraf etti "koronavirüs laboratuvarda üretildi"

Kadın doğru veya yalan söylüyor. Herhangi bir kanıt sunmadan konuşuyor. Konuştuklarına %100 doğru diyemeyiz. Belki yalan söylüyor. Elde kanıt yokken bir kişinin ne dediğine bakıp konuşmak bana saçma geliyor. Bilimsel verilere ile veya kanıt sunarsa o zaman inanırım.

Trump haklıymış kıymetini bilemedik. 😢

muhtarlar_trumpin_kudus_kararini_turp_isirarak_protesto_etti_h233467_04119.jpg

Bilimsel çalışmaları atsana buraya.
Covid-19'un genom dizileriyle alakalı bilimsel makalelere bakabilirsin. Ayrıca burada da bilimsel temeli olan kaynaklar mevcut:

Bilimsel temeli olan iki üç kaynaktan biri bunlar, İngilizce'ye sahip isen daha çok kaynağa ulaşabilirsin.

Covid-19'un genom dizileriyle alakalı bilimsel makalelere bakabilirsin. Ayrıca burada da bilimsel temeli olan kaynaklar mevcut:

Bilimsel temeli olan iki üç kaynaktan biri bunlar, İngilizce'ye sahip isen daha çok kaynağa ulaşabilirsin.
Bize tam olarak bu bilgilerden anlamamız gereken nedir anlatabilirmisin? Sen ne kadarını okudun mesela?

Hayır ben öyle düşünmüyordum, belliydi zaten. Hatırlarsan 2017 yılında da dedikodular vardı, virüsün çıkacağı ile ilgili.
Şu haberi oku ve resime bak. Biraz araştırma yapsaydın bile Çin'in virüsü ürettiğini anlardın.
@371129; Cahil, 2017'den beri araştırıp biliyormuş.
20201204_074904.jpg

Bu arada ürettikleri virüs nasıl pis bir virüsse artık 1 buçuk ay önce covid olmuştum. Atlatalı 1 ay oluyor yani ve çok farklı semptomlar yaşamaya devam ediyorum. Etrafı 1 aydır sarhoş gibi görmeye başladım. Az önce nörolojiden geldim. Beyin MR çekildi. Umarım kalıcı hasar bırakmamıştır.

Geçmiş olsun

Covid-19 insan yapımı, evet. Fakat ben bunu Çin'in yaptığını düşünümüyorum. Şüphelendiğim bir kaç ülke var, köşede kenarda hiç sesini çıkarmadan duran.

Geri
Yukarı