Çinli doktor itiraf etti "koronavirüs laboratuvarda üretildi"

COVID-19 insan yapımı, evet. Fakat ben bunu Çin'in yaptığını düşünümüyorum. Şüphelendiğim birkaç ülke var, köşede kenarda hiç sesini çıkarmadan dura

Evet insan yapımı ama hangi ülkenin hala bilinmiyor. Belki Amerika Çin'e biyolojik silah olarak attı ama sonra kendisine sıçradı. Veyahut Çin'in nüfusunu kontrollü azaltma olabilir.

Ama şöyle bir teorim var. Eğer korona yapay olsaydı şimdiye aşısını bulmuş olabilirdik. Çünkü biliyorsunuz yapay hastalıklar genellikle bir kat ölümcül olur ama çoğunun aşısı ya önceden var olurdu ya da aşıya gerek olmadan kendi kendine yok olurdu
Çünkü virüsü yapan ülke hastalığın kendisine sıçramasını istemez

Ama şöyle bir teorim var. Eğer korona yapay olsaydı şimdiye aşısını bulmuş olabilirdik. Çünkü biliyorsunuz yapay hastalıklar genellikle bir kat ölümcül olur ama çoğunun aşısı ya önceden var olurdu ya da aşıya gerek olmadan kendi kendine yok olurdu
Yapan ülkede şu an aşı vardır yüksek ihtimalle. Zaten tam olarak olmasa da birkaç aşı var. Mesela biz Çin aşısı siparişi verdik diye biliyorum.

Yapan ülkede şu an aşı vardır yüksek ihtimalle. Zaten tam olarak olmasa da birkaç aşı var. Mesela biz Çin aşısı siparişi verdik diye biliyorum.

Hocam öyle olsa tüm ülke bir olup bunu gizleyemez illaki internete birisi atardı.
Aynen belki de Çin bu virüsü üretti. Çünkü amaç tonlarca aşı satıp para kazanmak.
Önce ekonomisi battı ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı