Çinli doktor itiraf etti "koronavirüs laboratuvarda üretildi"

Hocam yıllardır Çinliler yarasa yiyor. Yıllardır dediğim 2000-3000YILLIK kökleri var. Şuana kadar öyle bir şey olmadı da şimdi mi oldu? Burada net bir mantık hatası var hiç mantıklı gelmiyor.
Diğeri ise covid virüsü zaten olan bir virüstü. Ama zararsızdı. Babam sağlıklı o bile derslerinde covid virüsünü işlemiş. Net ki bu virüsün yapısıyla oynanmış ve ölümcüllüğü arttırılmış.
Bana çok komplo teorisyeni diyen oldu ama ben daha virüs çıkmadan dünyada bir virüs çıkacak yayılacak diyordum. Yanlış anlamayın kendimi övmüyorum. Bunu dediğimde dalga geçiyorlardı şimdi kimseden tık yok.

Bill Gates'de pandemiden kısa süre önce bir virüs istilasına hazırlıklı olmalıyız falan diye konuşuyordu. Siyonistlerin dünya nüfusunu 500 milyona indirme planlarının olduğu biliniyor, bu ilk adımı olabilir. Bu arada bende şüpheci düşünce yapısından yanayım. Dünyanın iyilikle yönetildiğini sanan bu pembe gözlüklü angutlara sadece gülüyorum.

Bill Gates'de pandemiden kısa süre önce bir virüs istilasına hazırlıklı olmalıyız falan diye konuşuyordu. Siyonistlerin dünya nüfusunu 500 milyona indirme planlarının olduğu biliniyor, bu ilk adımı olabilir. Bu arada bende şüpheci düşünce yapısından yanayım. Dünyanın iyilikle yönetildiğini sanan bu pembe gözlüklü angutlara sadece gülüyorum.

Bunun 500 milyona indirmek için yyapıldığını şu an için düşünmüyorum çünkü çok ölümcül değil ve daha o kıvama gelmiş değil.
Bu çok açık korku imparatorluğu kurmak için bir oyuncak olarak ortaya atıldı.
Bir düşünün herkes evinde insanlar ölümle cebbeleşiyor maske takmış herkes insanlar korkuyor. Oluşan stresi korkuyu endişeyi bir hayal edin.
Genelde o dediğiniz tipler her şeyle dalga geçer. Çiplemede buna bir örnek elon musk bir cihaz geliştirdi. Kafaya takılılıyor ve bütün dilleri takıldığı kişi biliyor. Hatta dil kavramı artık bitiyor mu diye manşetlerde atılmıştı.
Sosyal mecralar sanatçıların hepsi özel yetiştirilmiş gençlere algı çekip istedikleri gibi yönlendiriyorlar diyoruz. Amerika'da bir ton sanatçı ruhumu şeytana sattım bu sayede ünlü oldum diye açıklamalar yapıyor. Eminem Michael Jackson gibi insanlara bir anda ne oldu? Yada Aleyna Tilki gibi elemanlar Amerika'da niye eğitim aldı. Daha bir ton şey var. Bunlardan haberleri var mı? Yok. İnsan biraz araştıracak öğrenecek en önemlisi kafa çalışacak.

Dünya da yaklaşık (bilinen yani bilimsel olarak kanıtlanıp bir isim koyulmuş olan) 65 adet virüs çeşidi varmış bunun 40 tanesi Çin'den çıkma kaç tane virüs atlatmışlar hala löppür löppür yarasa yiyorlar :)

İşin gerçeği bu durum gerçekten de doğru olabilir. Ne var ki göz önünde bulundurulması gereken bir durumda insan oğlunun doğayı tahrip edişi, küresel ısınma, artan sera gazları, artan insan nüfusu, doğal kaynakların aşırı tahribatı, orman yangınları, aşırı betonlaşma gibi nedenlerden çoğu canlının doğal yaşam alanlarının kısıtlanması gibi nedenlerden birçok mikroorganizmanın bu nedenlere bağlı olarak yaşamak için yeni bir konak bulma ihtiyacının doğması sebep olmuş da olabilir.
Sonuçta ya yaşayacak ya da ölecek.
Benim düşünceme göre bu salgın bitse bile ilerleyen süreçte yeni bir salgın elbet patlak verecektir.

Günaydın. Saat 10.32 olmuş ama.
Çin halk Cumhuriyeti'ne boykot.

Laboratuvar ortamında üretilmiş olsun ya da olmasın bizim yapmamız gereken tek şey önlem almak. Ben ilk başta inanmamıştım çünkü yıllardır Sars, Mers gibi Koronavirüs tipi virüsler çıkıyordu. Ancak şüpheliyim de. Dediğiniz gibi Laboratuvar ortamında da üretilmiş olabilir. Açıkçası bilmiyorum, tek bildiğim ve yapabildiğim şey sevdiklerimi ve kendimi korumak.

Laboratuvar ortamında üretilmiş olsun ya da olmasın bizim yapmamız gereken tek şey önlem almak. Ben ilk başta inanmamıştım çünkü yıllardır Sars, Mers gibi Koronavirüs tipi virüsler çıkıyordu. Ancak şüpheliyim de. Dediğiniz gibi Laboratuvar ortamında da üretilmiş olabilir. Açıkçası bilmiyorum, tek bildiğim ve yapabildiğim şey sevdiklerimi ve kendimi korumak.

Bence de laboratuvardada üretilmiş olsa da oda bir virüs. Diğer virüslere karşı aldığımız önlemleri bu virüse karşı alarak kendimizi korumak şu anda en büyük görevimiz

Yeni konular

Geri
Yukarı