Cinsel ilişki sonrası baş ağrısı

DiabloGG

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar, yaklaşık üç saat önce yaşadığım olaydan sonra feci bir şekilde başım ağrımaya başladı. 3 kez duşa girdim ve anca kendime gelebiliyorum, bu neden olabilir daha öncekilerde böyle olmamıştı, son ikidir böyle oluyor diğerinde hemen geçmişti baş ağrım.

Selam dostlar, yaklaşık üç saat önce yaşadığım olaydan sonra feci bir şekilde başım ağrımaya başladı. 3 kez duşa girdim ve anca kendime gelebiliyorum, bu neden olabilir daha öncekilerde böyle olmamıştı, son ikidir böyle oluyor diğerinde hemen geçmişti baş ağrım.
Aşırı dopamin salgılanmasından sonraki baş ağrısı normaldir ama aşırı dediğinizi anlamış değilim.

Aşırı testestrondan olabilir mi acaba? İnternette biraz baktımda öyle bir etkisi varmış.

Dopamin salgısı hocam. Ağrı kesici varsa içip yatmanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşırı dopamin salgılanmasından sonraki baş ağrısı normaldir ama aşırı dediğinizi anlamış değilim.
Geçti sonradan bilincim kapanmak üzereydi, yatıcam şimdi hocam teşekkürler.

Aşırı testestrondan olabilir mi acaba? İnternette biraz baktımda öyle bir etkisi varmış.
Galiba hocam ben baktım da Google öldürdü hemen beni :D

Dopamin salgısı hocam. Ağrı kesici varsa içip yatmanı öneririm.
Yatıyorum şimdi hocam çoğu geçti ama hala var.

Yeni pompalamalardan sonra doğal birşey bu ilk zamanlar banada oluyordu. :D
😂 Normalde olmuyordu ama son iki üç seferdir oluyor daha da olursa doktora gidicem artık.

Merhaba,
Anlattıklarınıza göre yüksek kan basıncı kaynaklı baş ağrısı gibi geldi. Günlük tuz tüketiminizi dengeleyip düzenli spor ve stres seviyenizi düşürerek, sigara kullanıyorsanız bırakarak tansiyonunuzu ve kalp sağlığınızı koruyabilirsiniz.
Şikayetlerinizin devamı halinde bir doktora başvurmayı ihmal etmeyin.
Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı