Çözüldü Çipset sürücüsü kurulmasına rağmen kurulmamış gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

-yunus-Emre

Hectopat
Chipset sürücüsünü AMD sitesinden 2 ay önce kurmuştum, son zamanlarda kurulmamış gözüküyor. Çözüm nedir?

Donanım kimlikleri:
PCI\VEN_10DE&DEV_1AED&SUBSYS_40281458&REV_A1

Ekran görüntüsü 2021-04-19 172652.png
Ekran görüntüsü 2021-04-19 172745.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
NVIDIA ekran kartınıza ait sürücüyü indirin. Daha sonra eski sürücüyü DDU ile kaldırıp indirdiğiniz sürücüyü kurun. Bu sayede sorununuz çözülecektir.

NVIDIA ekran kartınıza ait sürücüyü indirin. Daha sonra eski sürücüyü DDU ile kaldırıp indirdiğiniz sürücüyü kurun. Bu sayede sorununuz çözülecektir.

Çözüm

Teşekkürler hocam deneyeceğim. Yanlış anlamazsanız birşey sormak istiyorum. Ekran kartı sürücüsünden kaynaklandığını nerden anladınız? Ben d.kimliğini googleye yapıştırdım bir sonuç bulamadım. Teşekkürler tekrardan :)

Yanlış anlamazsanız bir şey sormak istiyorum. Ekran kartı sürücüsünden kaynaklandığını nereden anladınız?

Dikkatli bakarsanız kendisi NVIDIA USB Type-C Port Policy Controller Device adlı aygıtın sürücüsüdür. Yani muhtemelen dediğim çözüm önerisinden sonra sorun çözülmeli. Kolay gelsin, cevabınızı bekliyor olacağım. :)

Geri
Yukarı