Çıraklık eğitim programında kovulan birisi ne yapmalı?

MarsliOfficial

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben 18 yaşında 10. sınıf öğrencisiyim. Çıraklık eğitim programindayim. Benim okuduğum bölüm görüntü ve ses sistemleri alanı, ben yaptığım meslekten kovuldum. Farklı bir iş bulmam için okuluma devam etmem için bana belli bir süre verildi. O sürede iş bulamazsam okulum yanıyor.

Aklıma şöyle bir şey geldi ben açık liseye geçeyim. Liseyi bir bitireyim ondan sonra, meslek edinirim. Kendime çünkü yaşım gereği çok geç kaldım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben 18 yaşında 10. sınıf öğrencisiyim. Çıraklık eğitim programindayim. Benim okuduğum bölüm görüntü ve ses sistemleri alanı, ben yaptığım meslekten kovuldum. Farklı bir iş bulmam için okuluma devam etmem için bana belli bir süre verildi. O sürede iş bulamazsam okulum yanıyor.

Aklıma şöyle bir şey geldi ben açık liseye geçeyim. Liseyi bir bitireyim ondan sonra, meslek edinirim. Kendime çünkü yaşım gereği çok geç kaldım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hocam 18 yaşında nasıl 10. sınıfın anlayamadım.

10 sınıf yani lise 1'i okumayıp stajyer olarak meslek okulunda devam edince öyle oluyor bende staj görüyorum 2 sınıf 18 yaşındayım.

Son düzenleme:
Sayın moderetorler. Konu başlığı benim dediğim gibi değil. Ben çıraklık eğitim'den konulmadim iş yerinden kovuldum. Konuyu silerseniz daha memnun olurum

İlginç. Neden 1 sınıf düşeyim ki bölüm değiştirmek için kulağa saçma geliyor ama.
Her şey beklenir yani.

Genelde satjyer patronları kovmak için her şeyi yaparlar.

O nerede öyleymiş? Adamların cebinden pek bir şey çıkmıyor zaten bu durumda devlet veriyor maaşının çoğunu ve belli sayıda elemanı olan iş yerleri için zorunlu gibi bir şey yıllık.

Geri
Yukarı