Cities Skyline atık su sorunu nasıl çözülür?

Bir türlü atık su sorununu çözemedim. Atık su tahliye binasını koyunca da bu sefer hastalanıyorlar. Bu sefer koymazsam da atık sular taşıyor. Ne yapmalıyım?
Atık su binası suyu kirletir. Eğer su akışı atık sudan şu çeken pompaya doğru olursa halkına pis su icirmis olursun. Buna dikkat edip yerleştir.

Akış yönü diyelimki aşağıya doğru
Sen temiz su pompasını yukarıya koy pis su pompasınıda aşağıya koy.
Tam tersi koyarsan pis suyu evlere göndermiş olursun insanlarda hastalanır.

Pompa koymayı dene ama su akışına dikkat et. Pompadan atık suya doğru aksın su.
Akış yönü diyelimki aşağıya doğru
Sen temiz su pompasını yukarıya koy pis su pompasınıda aşağıya koy.
Tam tersi koyarsan pis suyu evlere göndermiş olursun insanlarda hastalanır.
Elektrik direkleri evlerin yanından geçmek zorunda mı peki ?

Bütün mahallenin etrafından elektrik direği dolandırıyorum ama mahallelere gitmiyor. Sanayi bölgesini şehirden uzak bir yere yapınca, elektrik direği uzatmak çok maliyet istiyor para kalmıyor bu sefer. Öneriniz var mı bu konu hakkında ?

Bütün mahallenin etrafından elektrik direği dolandırıyorum ama mahallelere gitmiyor. Sanayi bölgesini şehirden uzak bir yere yapınca, elektrik direği uzatmak çok maliyet istiyor para kalmıyor bu sefer. Öneriniz var mı bu konu hakkında ?
Sadece mavi alanları birbirine bağlasan yeter. Binalar birbirinden elektrik alıyorlar.

Sadece mavi alanları birbirine bağlasan yeter. Binalar birbirinden elektrik alıyorlar.
Hocam bu arada, dediğiniz mavi alan bende yok. Elektrik direği seçeneğine bastığım zaman, her yer bembeyaz gözüküyor sadece. İnternetten izledim, millette gözüküyor. Bunun bi ayarı var mı ?

Bütün mahallenin etrafından elektrik direği dolandırıyorum ama mahallelere gitmiyor. Sanayi bölgesini şehirden uzak bir yere yapınca, elektrik direği uzatmak çok maliyet istiyor para kalmıyor bu sefer. Öneriniz var mı bu konu hakkında
Birkaç öneri vereyim;
1) Vergiler sayfası açıldıysa vergileri %12'ye kadar arttırın. Fazlası olunca isyan çıkıyor.
2)Eğer ihtiyaçlarınızı karşılıyorsanız giderler kısmından giderleri kısın. Oyunun ilk kısmında herşeyi %50'ye çekin.
3)Bol bol video izleyin, kendiniz herşeyi öğrenemezsiniz. Youtube'de T4RGET, Captain_ahvious ve Biffa Games kanallarının içerikleri gayet yeterlidir.
Bol eğlenceler!

Yeni konular

Geri
Yukarı