Cities Skylines DLC'ler nasıl kapatılır?

yok.png

Burda yok. Nerede?

Menülerin hiçbirinde DLC kısmı gözükmüyor. Mod ve asset kullanıyordum fakat kaldırıp deneyeyim dedim yine olmadı. Şuan yok.

Dosya Ekleri

• 1668876789023.png
    1668876789023.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 135
  • 1668876874135.png
    1668876874135.png
    949,7 KB · Görüntüleme: 103
Options > Gameplay buradan bakman gerekiyor. Gece/gündüz döngüsü, hava durumu vb gibi şeyleri buradan kapatabiliyorsun. Bir de Loading Screen Mode diye bir şey var onu denedin mi hiç? Oyuna girerken neler yüklüyor arka planda onları görmeni sağlıyor belki o yardımcı olur.

Öncelikle ilgin için teşekkürler.
Sorunu para verdiğim DLC'leri crackleyerek çözdüm. Bütün DLC'ler var radio DLC'lerini ve Natural Disasters'ı kapattım. Loading Screen Modu indirdim. Grafik ayarlarını düşürdüm. DLC'leri kapatmanın hiçbir yolunu bulamadım ne saçma iş anlamadım bir türlü. Crackleyerek çözmek garip oldu ama çözüldü sonuçta.

Çok ilginç gerçekten. Sorunların dlc kaynaklı olması daha da ilginç. Benim sistemim görece böyle oyunlar için kötü bir sistem olmasına rağmen workshoptan çok fazla şey indirmediğim sürece bütün dlcler (ki gerçekten istisnasız hepsi var) yaklaşık olarak da 250 workshop itemı ile birlikte zor da olsa çalışıyor. Şuan mesela 200k şehrim var gerek oynarken gerek de girerken son noktada kullanabiliyorum. Sistemi ufakca bırakayım belki karşılaştırmak istersin; i5-8400, 16gb ram, 1050ti, ssd.
Eğer daha iyi ya da benzer bir sistemin varsa oyunu komple silip tekrar yüklemeni tavsiye ederim. Bol şans.

Yeni konular

Geri
Yukarı