Çözüldü Cities Skylines elektrik gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xCCessaRRx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba sorunumuz çok basit. Oyunu ilk defa oynamıyorum ama çıldırıyorum ne yaptıysam elektrik gelmiyor imkansız böyle bir şey. Benim görmediğim bir şey mi var acaba? Bir de siz bakın.

Dosya Ekleri

• Cities_ Skylines 14.05.2021 14_02_18.png
    Cities_ Skylines 14.05.2021 14_02_18.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 994
  • Cities_ Skylines 14.05.2021 14_01_40.png
    Cities_ Skylines 14.05.2021 14_01_40.png
    2 MB · Görüntüleme: 858
Çözüm
Arkadaşlar merhaba sorunumuz çok basit. Oyunu ilk defa oynamıyorum ama çıldırıyorum ne yaptıysam elektrik gelmiyor imkansız böyle bir şey. Benim görmediğim bir şey mi var acaba? Bir de siz bakın.
Sol üst kısmı bağlamayı denesene hacı orda boşluk var eğer o elektrik üretme fabrikası ise o yüzden sorun çıkmış olabilir.
Sol üst kısmı bağlamayı denesene hacı orda boşluk var eğer o elektrik üretme fabrikası ise o yüzden sorun çıkmış olabilir.

Çözüm
2. fotoğrafta sağ üstte bir şey takılı değil ondan olabilir.
Neresi hocam tam olarak anlayamadım.
Binalar arası boşluk var ise boşluklara da bina inşa edin.
Yok hocam biliyorum onu dedim ya ilk defa oynamıyorum oyunu ama ilk defa böyle bir saçmalıkla karşılaştım ☹️
Evet orada kömür fabrikası açtım ama onunla alakalı mıdır ki hemen deniyorum hocam.
Hocam teşekkür ederim dediğiniz doğru çıktı, sorunu çözdüm iyi geceler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı