Cities Skylines yükleme ekranında kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

DUYGU.Y

Femtopat
Oyunu Steam'den aldım. 6 aydır sorunsuz oynuyordum ancak 2-3 haftadır oyunum açılmıyor. Yükleme ekranında kalıyor %75 kadar doluyor devamı gelmiyor. Ek modları sildim. Defalarca dosya bütünlüğünü doğruladım, 2-3 kez silip geri yükledim hala bir değişiklik yok lütfen yardım eder misiniz başka ne yapabilirim?

Yeni oyun kurmaya çalıştığınızda da böyle bir sorun oluyor mu? 81 tiles isimli mod kurulduğunda oyun içerisindeyken başka bir save dosyasını yüklemeye çalıştığınızda takılma sorunu yaratıyor. Belki buna benzer bir sorun olabilir.

Yeni oyun kurmaya çalıştığınızda da böyle bir sorun oluyor mu? 81 tiles isimli mod kurulduğunda oyun içerisindeyken başka bir save dosyasını yüklemeye çalıştığınızda takılma sorunu yaratıyor. Belki buna benzer bir sorun olabilir.

Yok denedim yeni harita da başlatamıyorum, saveler arasında geçişte yapılmıyor, kaldığım yerden de devam etmiyor. 1'den başladı bu problem anlamadım neden oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu başka diske Steam'dan oyun yedekle kısmından yedekleyin ve tekrar gösterip Steam ile kurun bu arada save dosyanızıda kaydedin başka yere gösterirsiniz mümkünse.

Yedekleme kısmını yapmıştım zaten ama diğer kısımları anlayamadım. Oyun C'de D'ye mi yükleyim yani başka yerden kastınız bu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu yaşıyordum ve tüm modları devre dışı bırakarak çözdüm. Mod ve oyun sürümü uyuşmadığı zaman bu tür hatalara neden olabilir. Özellikle uzun süre ara verip tekrardan başladıysanız modları kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı