Cities Skylines'da hastalık bitmiyor

Fischerk

Hectopat
Şehrim yaklaşık 22.000 civarındaydı ve şu an hastalık yüzünden 2.000 kişi gitti ve haftalık 900 kişi gitmeye devam ediyor. Su pompalama şeyleri şehrin ortasındaydı ama sonra şehrin sonuna koydum. Acaba doğru düzeni mi yaptım yoksa hala yanlış mı? Çünkü hastalık hala bitmiyor. Yaklaşık 15 hastane kurmak zorunda kaldım ama onlar gelene kadar insanlar şehirden gidiyor.

Screenshot 2021-10-20 203511.jpg

En soldaki arıtma tesisi.

Hocam temiz su pompalarını sola doğru yerleştirin 2 tane pompa kirli su çekiyor.
Temiz su pompalarını şehrin temiz olan en ucuna yerleştirdim, kirliler ise hala yerinde duruyor. Arıtma tesisini nereye yerleştirmeliyim peki? Ve 10-15 hastane daha yapsam hastalığın bitmesi kolaylaşır mı? Şuan 15 civarı hastanem var.

Temiz su pompalarını şehrin temiz olan en ucuna yerleştirdim, kirliler ise hala yerinde duruyor. Arıtma tesisini nereye yerleştirmeliyim peki? Ve 10-15 hastane daha yapsam hastalığın bitmesi kolaylaşır mı? Şu an 15 civarı hastanem var.

Gerek yok hatta fazla bile şu an. Sağlığın bütçesini arttırın birazcık.

Temiz su pompalarını şehrin temiz olan en ucuna yerleştirdim, kirliler ise hala yerinde duruyor. Arıtma tesisini nereye yerleştirmeliyim peki? Ve 10-15 hastane daha yapsam hastalığın bitmesi kolaylaşır mı? Şu an 15 civarı hastanem var.

Hocam paranız varsa bütün atık su pompalarını kaldırın ve aynı yere artıma tesisi kurun zaman ile kirli su akıntı ile gidecektir salgın bitince hastaneleri ihtiyacınız olana kadar indirmenizi tavsiye ederim ekonominizi kötü etkiler ve hastaneler salgının hızlı bitmesine etki sağlar.

Geri
Yukarı