Cities Skylines'ta Nasıl Gelişirim?

Ancak buradaki insanlar %1 bile arttırmada hemen sorun çıkarıyor yani oyun pek gerçekçi olmamış bu konuda çok zorlayıcı %13'ten %14'e çektiğin gibi sorun çıkıyor.

Ben genelde param bittiğinde %100'e çıkartıp 15-20 saniye bekliyordum ve geri indiriyordum. Bu sayede hem para kazanıyordum hem de çok sorun olmuyordu.

Ben genelde param bittiğinde %100'e çıkartıp 15-20 saniye bekliyordum ve geri indiriyordum. Bu sayede hem para kazanıyordum hem de çok sorun olmuyordu.

Evet, mantıklı bir yöntem bende yapardım ama gereksiz. Her şeyi usülünde yaparsan gerisi geliyor. Usülsüzlüğe gerek yok. :D

Hocam
1)otobüs hattından nasıl para kazanarım gelir elde ederim sürekli eksiye düşüyorum.
2)barajı nasıl kurmalıyım ne yaparsam yapayım su basıyor şehiri.

Otobüs hattından kâr etmek oldukça zor diyebilirim. Yani otobüsünüzün yolcu kapasitesi Full olması gerek sürekli ve giderleri düşük olması lazım. Ayrıca kesinlikle otobüs modu kurmalısın 150 kapasiteli falan 30 kapasite bayağı düşük. Baraj meselesi yerleşim alanından uzaklara yapmanı tavsiye ederim. Ve oyuna mümkünse en azından otobüs, 81 tiles bir de arazi aracı modu yüklemelisin.

Otobüs hattından kâr etmek oldukça zor diyebilirim. Yani otobüsünüzün yolcu kapasitesi Full olması gerek sürekli ve giderleri düşük olması lazım. Ayrıca kesinlikle otobüs modu kurmalısın 150 kapasiteli falan 30 kapasite bayağı düşük. Baraj meselesi yerleşim alanından uzaklara yapmanı tavsiye ederim. Ve oyuna mümkünse en azından otobüs, 81 tiles bir de arazi aracı modu yüklemelisin.
otobüsten para kazanmak zor anladığım kadarıyla. 81 tiles modu yüklü ama diğer modun tam adını biliyorsanız ve söylerseniz sevinirim.
birde şey soracam hocam yük trenlerinden nasıl mal alırız ve onlardan kar ederiz

Otobüsten para kazanmak zor anladığım kadarıyla. 81 tiles modu yüklü ama diğer modun tam adını biliyorsanız ve söylerseniz sevinirim.
Bir de şey soracağım hocam yük trenlerinden nasıl mal alırız ve onlardan kar ederiz

Sanayi en kâr edebileceğin şeydir Cities oyununda.

Yeni konular

Geri
Yukarı