Citroën araçlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

BoluBeyi1441

Hectopat
Bugün YouTube anasayfama düşen bu video Sosyal'de paylaşmaya karar verdim çünkü videoyu sonuna kadar izledim ve haklı olduğunu düşünüyorum. Daha çok değil birkaç ay önce C5 Aircross'da tavan boyası atma durumu vardı arkasından bu olayı da görünce citroën in arabalarında sorun olduğunda arkasında durmadığını anladığım için ben markadan tamamen soğumuş oldum. Benim düşüncelerim bu yönde peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz benzer olaylar sizin veya tanıdığınızın başına geldi mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Etrafımda Citröen alan yok, ben de araba tercihi yaptığım dönemde rakip gruptan bir araba aldım. Test sürüşlerinde kullandığım kadarıyla sınıfına göre iç mekanları geniş, bazı farklı özellikleri sunan ve konforu yüksek araçlardı ama iç mekan kaliteleri pek iyi değildi. C5 Aircross'un yol tutuşuyla ilgili de ufak bir sıkıntısı vardı ama standart kullanıcı kitlesinin göreceği bir durum değil. Sanırım işçilik hataları varmış ama kaç tane araba satıldı da kaç tanesinde bu sorunlar oldu bilmiyorum, Türkiye'de pozitif geri bildirim neredeyse hiç olmayan bir şey çünkü. Sadece negatif bildirim yapıyoruz halk olarak.

Bugün YouTube anasayfama düşen bu video Sosyal'de paylaşmaya karar verdim çünkü videoyu sonuna kadar izledim ve haklı olduğunu düşünüyorum. Daha çok değil birkaç ay önce C5 Aircross'da tavan boyası atma durumu vardı arkasından bu olayı da görünce citroën in arabalarında sorun olduğunda arkasında durmadığını anladığım için ben markadan tamamen soğumuş oldum. Benim düşüncelerim bu yönde peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz benzer olaylar sizin veya tanıdığınızın başına geldi mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Citroen kötü alacaksan şunlardan bakmalısın Volswagen, Mersedes, BMW, Porche
Bunlar dışında araba alınmaz param yetmiyor diyorsan hiç alma daha iyi.

Citroën kötü alacaksan şunlardan bakmalısın Volkswagen, mersedes, BMW, porche.
Bunlar dışında araba alınmaz param yetmiyor diyorsan hiç alma daha iyi.

Volkswagen o kadar iyi değil diye biliyorum. Çevremde kullanan kişiler sorun çıkarıyor deyip duruyor. Şu an net olarak hatırlamasam da orta sınıf araç olarak Hyundai, Volvo, Mitsubishi ve Renault genel olarak çevremdekilerin memnun olduğu araçlar.

Fransız marka otomobillerden ömrü hayatım boyunca uzak durdum. Sorunları, sıkıntıları bitmez. Alıp memnun olan, kullanan vardır da istianalar kaideyi bozmaz. Günün sonunda büyük çoğunluk hep sorunlarıyla anmıştır bu markaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı