City car driving N3d311 texture hatası

İşletim sistemi
Windows 10

MX150 sefiri

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop: Lenovo ideapad 330 15-IKB
Ekran kartı: Nvidia MX150
İşlemci: İ5 8250u
Ram: 8 GB
Depolama: 480 GB SSD
Kasa
Ekran kartı: AMD radeon afox rx 6600xt
İşlemci: AMD ryzen 5500
Ram: 16 gn apacer panther
Depolama: WD 1TB HDD + Hikvison 512GB m2 SSD
Monitör: MSI Optix G24C4
Klavye: Logitech G213 Prodigy
Mouse: Logitech G300s
Kulaklık: Gamepower Luna

3D yazıcı #1: Ender 3 (Hudson "Doc" Hornet)
3D yazıcı #2: Ender 3 NEO (Ligthning "Rookie" McQueen)
Meslek
Otomasyon öğrencisi. (Elektrik-elektronik, Mekanik, Yazılım, Donanım, Grafik Tasarım, 3D model tasarımı ve basımı)
Oyunu Steam son bahar indirimlerinde satın aldım yani birkaç gün önce. Oyunu açabiliyorum menü sayfasına gelebiliyorum. Fakat oyunu başlatıktan sonraki yükleme ekranında oyun 'ND3d11TEXTUre: :CreateFromFile0: unable to load file 'texturesdds:characters/pedestrians/oldman6_diff.tga.dds'' şeklinde bir hata veriyor. Arada 'OLDMAN6_DIFF' kısmı değişmekte farklı şeyler yazmakta bazen oldwoman vs.
yaptıklarım;
-Oyunun Steam üzerinden dosyalarının bütünlüğünü kontrol edip tamamladım.
-Oyunu silip tekrar yükledim.
-Bazı ayarlarını değiştirdim.
-Internette aradım bulamadım (kaynak gösterirseniz denerim)

Okuduğunuz için teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka bir yana, oyunda bir sorun olabilir. Güncelleme getirirler yakında eğer oyundan kaynaklıysa.

İnternet'de araştırdın mı? YouTube vb.?

: D
Fazla detaylı olmasa da araştırdım rahat 10 tane falan farklı yol yöntem denemişimdir. Sıkıcı bir durum olmaya başladı . Umarım gelecek olan güncellemede düzelir okuduğunuz için teşekkürler... İYİ GÜNLER...

Sorunun çözümünü bulabildinizmi

Hayır bulamadım hatta uzun bir süredir de oyunu tekrar oynamayı ve araştırmayı denemedim ama şimdi yeniden araştırıyorum bulursam yardımcı olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı