City Car Driving ''Starter.exe'' Çalışmayı Durdurdu

TechPC

Hectopat
Yer
ANKARA
Daha fazla  
Meslek
Sosyal Medya Sorumlusu
Selam arkadaşlar. Normalde oynadığım "City Car Driving" oyunu, bugün açılmamaya başladı. Kaldırıp yeniden kurdum, sürücü güncellemelerini yaptım, DirectX ve Visual C++ yüklemelerini tekrar yaptım hiçbir şey değişmedi. Sorun nasıl çözülebilir bilgisi olan var mı?

Nasıl açılmıyor onu anlamadım. Yani uygulama açıldğında tepki mi vermiyor yoksa açılıyor ama görüntü mü yok anlayamadım. Biraz daha bilgi verir misiniz?

Nasıl açılmıyor onu anlamadım. Yani uygulama açıldğında tepki mi vermiyor yoksa açılıyor ama görüntü mü yok anlayamadım. Biraz daha bilgi verir misiniz?
Açıyorum ilk önce siyah ekran geliyor sonra "Starter.exe" çalışmayı durdurdu" hatası veriyor.

Evet. Ne fark ediyor?
Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.
Bazı sitelerde oyun dosyaları içinde bulunan Tools dosyalarını indirin demişler.
Birde onu kontrol edin.
Korsan oyun kullanan arkadaşlar bazen yardım istiyorlar.
Korsan yazılıma forumda destek vermek yasak.

Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.
Bazı sitelerde oyun dosyaları içinde bulunan Tools dosyalarını indirin demişler.
Birde onu kontrol edin.
Korsan oyun kullanan arkadaşlar bazen yardım istiyorlar.
Korsan yazılıma forumda destek vermek yasak.
Tamam bakacağım teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı