CIV6 Belgelere Gereksiz Dosya Yüklüyor

Mehmet Ali Kaba

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaslar normalde 3 tane diskim var, epic Launcher ve CIV6 F diskine yüklü. Ancak oyuna girmeden önce, daha doğrusu oyun açılırken ilk basta 1 dk civarı donuyor ve belgelerime tam 28 GB bir sey yüklüyor. Sebebi hiçbir sekilde anlamadım. Oyun zaten 9 GB gibi bir sey. Belgelerime neden bu kadar büyük bir dosya yüklüyor anlamadım. Zaten 30 GB bos yerim vardı Windows'un yüklü olduğu diskte onda yer kalmadı. Dünden beri uğrasıyorum siliyorum yüklüyorum aynı. Sorun nedir sizce? Tesekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG

Hatta tam olarak nerede olduğunu buldum.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar normalde 3 tane diskim var, epic Launcher ve cıv6 F diskine yüklü. Ancak oyuna girmeden önce, daha doğrusu oyun açılırken ilk basta 1 dk civarı donuyor ve belgelerime tam 28 GB bir sey yüklüyor. Sebebi hiçbir sekilde anlamadım. Oyun zaten 9 GB gibi bir sey. Belgelerime neden bu kadar büyük bir dosya yüklüyor anlamadım. Zaten 30 GB bos yerim vardı Windows'un yüklü olduğu diskte onda yer kalmadı. Dünden beri uğrasıyorum siliyorum yüklüyorum aynı. Sorun nedir sizce? Tesekkürler.

Eki Görüntüle 575576

Hatta tam olarak nerede olduğunu buldum.

Eki Görüntüle 575580

Çözümünü sanırım yok gibi benzer sorunu GTA 5'de yaşamıştım her gün 1-2 GB alan gidiyordu bende silerek çözüm buldum.

Çözümünü sanırım yok gibi benzer sorunu GTA 5'de yaşamıştım her gün 1-2 GB alan gidiyordu bende silerek çözüm buldum.
Söyle bir sey daha kesfettim. Her girdiğimde kendisi siliyor ve yeniden yüklüyor. Ben kendim elle silsem de yeniden yüklüyor. Sanki bu sey gibi atıyorum normalde 100 mb. bir dosya olması lazım ama bir bugdan ötürü bu dosyanın 100 mb. olduğunu algılayamıyor ve tekrar tekrar yüklüyor. Bilemedim..

Söyle bir sey daha kesfettim. Her girdiğimde kendisi siliyor ve yeniden yüklüyor. Ben kendim elle silsem de yeniden yüklüyor. Sanki bu sey gibi atıyorum normalde 100 MB. Bir dosya olması lazım ama bir bugdan ötürü bu dosyanın 100 MB. Olduğunu algılayamıyor ve tekrar tekrar yüklüyor. Bilemedim.

Ucuz etin yahnisi işte :) .

Yeni konular

Geri
Yukarı