"Civilization 5 çalışmayı durdurdu"

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
"Civilization 5 çalışmayı durdurdu" hatası alıyorum. Hatta iki tane kısayol var, biri directx 9 diğeri directx 11 ikisinde de kısayola tıkladıktan birkaç saniye sonra hatayı veriyor. Hiçbir intro, bir reklam falan da yok. Hem yabancı hem de forumlarda aradım ama bir sonuç alamadım :( Son çarem sizsiniz artık. Bilgisayarım şöyle: Sapphire HD5770 vapor-x, 2x2 DDR3 1333Mhz Ram, Amd athlon X4 3.0 Ghz, Asus M4A87TD, Windows 7 Ultimate 64 bit. Ekran kartım da en son driver ile güncel.

Oyun Steam üzerinden satılıyor bildiğim kadarıyla. Steam’den keyinizi etkinleştirin ve oyunun otomatik güncelleştirmelerini açın. Akabinde oyun son sürme güncellenecektir. Güncelleme sonrası bir sorun olursa haber ver…

Oyunun son güncellemesi 3 gün önce yayınlandı ve 1.0.1.221 sürüm numarasına sahip.

Steam’den keyinizi etkinleştirin ve oyunun otomatik güncelleştirmelerini açın. Oyun zaten son sürüme güncellenecek. Güncellemeyle birlikte sorununuzun ortadan kalkacağına inanıyorum. Herhangi bir sıkıntı olursa daha ayrıntılı biçimde yardımcı olabilirim. Çözersiniz ya basit bir hata. İkinize de kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı