Civilization V Oynanış - Başlangıç Rehberi

• Konuyu başlatan IBRA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 4B

IBRA

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu bilmeyenler için basit hatlarıyla oyunu anlatmaya çalıştım. Biraz fazla mı ıı-lamışım ne? Rahmetli Mehmet Ali Birand gibi oldum mübarek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu bilmeyenler için basit hatlarıyla oyunu anlatmaya çalıştım. Biraz fazla mı ıı-lamışım ne? Rahmetli Mehmet Ali Birand gibi oldum mübarek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Selamun aleykum abi benim bir sıkıntım var kralliklarla gorustugumde hareket ediyolardi simdi etmiyolar nasil duzeltebilirim

Selamun aleykum abi benim bir sıkıntım var kralliklarla gorustugumde hareket ediyolardi simdi etmiyolar nasil duzeltebilirim
Diğer forumlarda çözüm olarak oyun ayarlarını "Low"a yani düşük seviyeye alınması tavsiye edilmiş. Bi' dene istersen :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı