Çizgi filmin isim bulma

Fasama

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun zamandır küçükken izlediğim bir çizgi filmi arıyorum. İsmi lazım bana bir video da resim olarak ekrana verecem çizgi film şöyle bir şeydi:
Kolyeler vardı bir tane sarışın abi babasının bir eşyasını buluyor. Kolyeyi taktığında uçabiliyor ve örnek vereyim bir tane kurda dönüşüyor kolye ve düşmana saldırıyor. Bu kolyeleri antik ve arkeolojik yerlerde bulabiliyor. Çizgi filmin başında ilk kolyeyi bulduğunda düşmanlar kovalamıştı ilkten orada kolye uçabilmesini sağlamıştı 1 2 saniye. Arkadaşlar ismini biliyorsanız yazın aklıma takıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jackie Chan Adventures olabilir mi? Çeşitli tılsımlar bulup güçler kazanıyordu sempatik abimiz. Bu linkte tılsımların hangi güçleri verdiği yazıyor, belki görsel olarak çağrıştırabilir.

Kardeş birkaç bilgi daha ver de şu filmin ismini bulalım.

Forumda taze başlık bırakmadım. :D

Buraya takıldım. :D

Hiç çizgi film geçmişim yoktur ama merak ettim şu filmi. :D

Çoğu şeyini bilipte bulamamak çok sinir bozucu.

Arkadaşlar çizgi dizinin ismi Huntik. Regular Show izlerken sitenin sol kısmında dev gibi bir liste vardı 10 dk baktıktan sonra şans eseri buldum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı