Çizgi roman önerisi

onrgo

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Watchmen, 1984, Planetary serisi ve Sandman cilt 1 elimde mevcut. Bunların dışında önerilerinizi bekliyorum. Özellikle DC ve Marvel hiç okumadım öneren olursa sıraya göre önerirse sevinirim.

Mini seri veya tekli olanları öneriyorum uzun seriler yerine: Spider-man Life story'i öneririm. Batman Year One, Batman-Killing Joke, Kill or be killed, Paper girls, Superman Red son.

Kısacası nereden başlamam lazım size göre?

Şimdi Flash'a gireceksen.
Flash: Yeniden doğuş (2009)'dan başlıyabilirsin ama bilmen gereken bazı şeyler var.
Ya da bunu boş verip flash cilt 1 Ileri'den 9'a sonra DC rebirth romanı, sonra flashın flashpoint ve öncesi, DC rebirth flash cilt 1 diye.

Benim önerim;
Yeniden doğuş 2009.
Kalleşçe ölüm.
Flashpoint serisi.
Sonra New52.
DC rebirth ve flash rebirth.

@Karındeşen tamam da DC evreni zaten flashpoint ile rebootlanmıyor mu? 2016'da çıkan flashpoint çizgi romanı tüm ciltlerin birleştirilmişi zaten.

Evet ama flashpoint karışık olaylar, öncesinde en azından flash Rebirth'i okumalı.
Flash 2016 farklı bir şey, DC rebirthden sonra çıkan flash serisi. Fp kadar olmasa da bir yeniden başlatma var gene. TR de flashpoint 2 cilt, flashpoint dünyası ve patlama noktası.

Yeni konular

Geri
Yukarı