Çizim ve müzikte kötüyüm ama oyun yapmak istiyorum

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıkta da dediğim gibi çizimde ve müzikde kötüyüm ama oyun yapmak istiyorum. Bir arka plan müziği olmadan oyun çok sıkıcı olur. Ee zaten çiziimler olmadan oyun olmaz. Ama ben ikisini de beceremiyorum. Bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir?

Başlıkta da dediğim gibi çizimde ve müzikde kötüyüm ama oyun yapmak istiyorum. Bir arka plan müziği olmadan oyun çok sıkıcı olur. Ee zaten çiziimler olmadan oyun olmaz. Ama ben ikisini de beceremiyorum. Bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir?
"Çalış çalış uyuma alış, sen uyurken bile sürüyo bu yarış."

Hocam en azından 4 kişilik bir ekip olursanız rahatça yaparsınız. Siz kod kısmını halledersiniz. Bir arkadaş müzik işini halleder, diğeri bölümleri dizayn eder, diğeri ise çizim ve 3D model işleriyle uğraşır. Tek başınıza yapmak için hazır müzik ve hazır çizimleri kullanmanız gerek.

Benim hayalim de astronot olmak. Hayal gücü ile olmuyormuş, öyle diyorlar.
Zaten hiçbir şey bilmiyorsun, çizimin kötü olsa ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kod tarafını öğrenmek isterseniz hazır assetler kullanabilirsiniz. Sonuçta sizin alanınız 3D Art olmayacak. Profesyonel bir yerde çalıştığınız zaman zaten sadece kodlardan sorumlu olursunuz. Size kalkıpta 3D model veya 2D çizim falan yaptırmazlar. Benim de modellemeyle pek aram yok yaptığım oyunlarda kod tarafıyla ilgileniyorum.

Henüz bilmiyorum. Ama hayalim oyun yapımcılığı ve bu konu kafama çok takıldı. Azıcık kodlama bildiğimden kodlamada rahatlıkla uzmanlaşabileceğimi düşünüyorum. Ama müzik ve çizim sıkıntı.

Beraber uğraşıp öğrenmeye çalışalım mı? Ben de birazcık öğrendim kodlama yapmayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı