Çizimlerim nasıl olmuş ?

Ekran kartının port çıkışları dandik olmuştu onları düzelteceğim bir de fanları pergel ile yapmaya çalıştım onları da bir şekilde halledeceğim görüşleriniz için teşekkürler.

Elimde 1 Trilyon sermaye olsun. CKD kitlerini satın alırdım, yarım tasarlanan şasiyi tam yaptırırdım. Günümüz teknolojisiyle kaportasını daha dayanıklı olan Titanyum'dan ürettirirdim. Sonra kendim kullanırdım. Sadece şasi ve kaporta daha dayanıklı olacak gerisi hep aynı.

Çizimler gayet başarılı ancak bu yönde gelişmek istiyorsanız biraz daha yaratıcı olmanızı tavsiye ederim. Örneğin var olan objeler yerine var olmayan hayali nesneler resmedebilirsiniz.

Hayatımda yapamayacağım çizimler. Ben çok beğendim.
Çok ön yargılısınız bence. Neden çizemeyesiniz ki ? :)

Elimde 1 Trilyon sermaye olsun. CKD kitlerini satın alırdım, yarım tasarlanan şasiyi tam yaptırırdım. Günümüz teknolojisiyle kaportasını daha dayanıklı olan Titanyum'dan ürettirirdim. Sonra kendim kullanırdım. Sadece şasi ve kaporta daha dayanıklı olacak gerisi hep aynı.
Hocam o arabanın her şeyi sıkıntı. O aracı istediğiniz kadar geliştirin gene Şahin. Motoru sıkıntı, kasası sıkıntı, yakıtı sıkıntı, tasarımı sıkıntı, şasesi sıkıntı, konforu sıkıntı, en önemlisi güvenliği sıkıntı.

Geçen sene Mercedes bir otobüsün içinde yolculuk yapıyordum. Önümüzdeki Şahin bir anda frene bastı ve biz ona çarptık. Bizim aracın sadece farı ve çevresi yamuldu ancak Şahin'in bagajı orta kısmına kadar girdi. Allahtan Şahin'dekilere bir şey olmadı. Onlar da şansa kurtuldu. Belki de emniyet kemeri takılı olmasa ön camdan fırlayacaklardı. Belki biz o arabayı tamamen çiğneyecektik.

Demek istediğim Şahin'in hiçbir koruması yok. Bu araba ne kadar geliştirse de bundan bir şey çıkmaz.

Her şey paraya bakar. Dediğim gibi sadece şasi ve kaporta sistemi tekrar elden geçecek yoksa günümüzdeki arabalardan farkı kalmayacağını düşünüyorum. Şahin yine aynı Şahin. Sadece eskiye nazaran daha dayanıklı olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı