Çizimlerim ve eksikleri

Benim sınırım bu sen bayağı iyisin.
Adsız.jpg

İnternetten çıktısını aldığınız resmi boş bir A4 kağıdın altına koyun ve bantlayın. Ardından ışıklı masayı açın. O resim A4'e yansıyacak. Bunu sabah vakitlerinde pencere ile de yapabilirsiniz ancak pencerede çizmek zor oluyor.

İnternetten çıktısını aldığınız resmi boş bir A4 kağıdın altına koyun ve bantlayın. Ardından ışıklı masayı açın. O resim A4'e yansıyacak. Bunu sabah vakitlerinde pencere ile de yapabilirsiniz ancak pencerede çizmek zor oluyor.
Yani demek istediğiniz çizimlerimin kopya olduğu mu? Teşekkürler ama çizimlerimi kopya gibi görmeniz sizin görme bozukluğunuzun olduğunu gösteriyor. Üstelik resimlerdeki oran hataları da insanın gözüne batıyor. Nasıl oldu da kopya ya benzettiniz anlayamadım doğrusu. :)

Ellerine sağlık benim çok hoşuma gittiler. Çizimler mükemmel. Bende uğraşıyorum ama sadece kara kalem ile çiziyorum ve sadece bakarak çizebiliyorum. Aslında bakmadanda yapabilirim kafam güzel olduğu zamanlar 7. sınıfa giderken RTE'nin bir karikatürünü yapmıştım. Bizimkiler çok gülmüşlerdi. :D :D hahaa

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı