Cızırtı sesi

L

loman3435

Ziyaretçi
Arkadaşlar, leptobu ramazanın 4.günü mü ne almıştım. Her şey normal gayet iyi bugün sabah şarkı dinliyordum. Sorun yoktu PC'yi kapattım. 1-2 saat sonra tekrar açtım video izliyorum normaldi sonra bir anda cızırdı sesi geldi. Kulaklıkla dinliyordum bayağı bir cızırtı sesi geliyor çok yüksek. Nasıl düzelticeğimi bilen var mı lüfen yardım eder misiniz ?

Markası Casper.

Hadi

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bu dediğin cızırtı ses sadece kulaklıktan mı geliyor?

Çağrı Çakır

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara, Turkey
Başka bir kullaklık ile deneyiniz. Tekrar cızırtı varsa servise gönderin.

En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Boşuna Casper pişmanlıktır, almayın demiyoruz. Casper'ın Dandik ses kartı, servise gönderin.

Son düzenleyen: Moderatör:

THE_MILLER

Security
En iyi cevaplar
56
Yer
Techno Destek!
Sorunun kaynağı yazının en altında vermişsin zaten :) Sadece o kulaklıkla ilgili ise kulaklık almalısın değilse diğer arkadaşların dediği gibi Casper'in o muhteşem Teknik Servisine göndermen. Gönderirsen şayet hayatının hatasını anlamış olacaksın.

Emou

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Elazığ
Sorunun kaynağı yazının en altında vermişsin zaten :) Sadece o kulaklıkla ilgili ise kulaklık almalısın değilse diğer arkadaşların dediği gibi Casper'in o muhteşem Teknik Servisine göndermen. Gönderirsen şayet hayatının hatasını anlamış olacaksın.
Hocam noktayı koymuş. Bende de Casper notebook var. Isınma sorunundan dolayı servise göndermiştim. İşte gönderdiğimde gelene kadar dersimi aldım.

KS
L

loman3435

Ziyaretçi
Sadece kulaklıktan değil, kulaklığı çıkarttıktan sonrada oluyor bi müzik veya oyunun sesi oldumu öyle cızırtı sesleri geliyor. Az bişi oynattığımda ses gidiyor bi süre sonra tekrar geliyor.

KS
C

CihanUnlu

Ziyaretçi
Bir Casper bilgisayarın mı olsun yoksa ömür boyu bilgisayarsız mı yaşamak istiyorsun deseler Casperi almam bilgisayarsız yaşarım.

KS
L

loman3435

Ziyaretçi
Recep Baltaş, önerdiğiniz driveri indirdim ama düzelmedi pc yi açıp kapayınca yarım saat felan cızırtı olmadı sonra, yeniden geldi.

Yeni konular

Yukarı