Cızırtı sesi

• Konuyu başlatan loman3435
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B
L

loman3435

Ziyaretçi
Arkadaşlar, leptobu ramazanın 4.günü mü ne almıştım. Her şey normal gayet iyi bugün sabah şarkı dinliyordum. Sorun yoktu PC'yi kapattım. 1-2 saat sonra tekrar açtım video izliyorum normaldi sonra bir anda cızırdı sesi geldi. Kulaklıkla dinliyordum bayağı bir cızırtı sesi geliyor çok yüksek. Nasıl düzelticeğimi bilen var mı lüfen yardım eder misiniz ?

Markası Casper.

Sorunun kaynağı yazının en altında vermişsin zaten :) Sadece o kulaklıkla ilgili ise kulaklık almalısın değilse diğer arkadaşların dediği gibi Casper'in o muhteşem Teknik Servisine göndermen. Gönderirsen şayet hayatının hatasını anlamış olacaksın.

Sorunun kaynağı yazının en altında vermişsin zaten :) Sadece o kulaklıkla ilgili ise kulaklık almalısın değilse diğer arkadaşların dediği gibi Casper'in o muhteşem Teknik Servisine göndermen. Gönderirsen şayet hayatının hatasını anlamış olacaksın.

Hocam noktayı koymuş. Bende de Casper notebook var. Isınma sorunundan dolayı servise göndermiştim. İşte gönderdiğimde gelene kadar dersimi aldım.

Sadece kulaklıktan değil, kulaklığı çıkarttıktan sonrada oluyor bi müzik veya oyunun sesi oldumu öyle cızırtı sesleri geliyor. Az bişi oynattığımda ses gidiyor bi süre sonra tekrar geliyor.

Recep Baltaş, önerdiğiniz driveri indirdim ama düzelmedi pc yi açıp kapayınca yarım saat felan cızırtı olmadı sonra, yeniden geldi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı