CK 350 hayal kırıklığı

WestMarket

Decapat
O kadar para verdim aldım W tuşu neredeyse algılamıyor alalı 1 hafta olmadı iadeye gönderdim bir sorunu yok deyip geri gönderdiler.
30 TL'lik klavye ve CK350 var şu an 30 tlliği kullanıyorum çünkü CK350W tuşu geç algılıyor basılı tutarken basmama yapıyor oyun oynamamı imkansız hale getirdi.
Garantiye göndersem onlarda bir sorun yok deyip gönderiler mi yoksa cidden sorunu çözerler mi?
Sorun bazen oluyor bazen olmuyor resmen klavyenin keyfine göre bazen çalışsın diye çok sert basıyorum ancak öyle algılıyor sadece W tuşu diğer tuşlarda hiçbir sıkıntı yok.

Aldığın firma iade alıp başka göndermeliydi. Firmanın işgüzarlığı. Kanun falan taktıkları yok maalesef. Garantiye gönder. Cooler Master garantiden çözer merak etme. Hatta ürünün bozuk geldiğini belirterek tamir değil, birebir değişim isteyebilirsin. Vakit kaybetme.

CK350'de tutukluk yaşayan başka biri daha var sizin gibi. Bende almayı düşünüyordum ama vazgeçtim. Siz ürünün bozuk olduğunu değişim istediğinizi belirtin değişim yapsınlar.

Aldığın firma iade alıp başka göndermeliydi. Firmanın işgüzarlığı. Kanun falan taktıkları yok maalesef. Garantiye gönder. Cooler Master garantiden çözer merak etme. Hatta ürünün bozuk geldiğini belirterek tamir değil, birebir değişim isteyebilirsin. Vakit kaybetme.

Ya şöyle bir sıkıntı var sorun her zaman yaşanmıyor uzun süreli kullanmak lazım sorunu anlayabilmeleri için onlarında bunda bir şey yok deyip göndermesinden korkuyorum
CK350'de tutukluk yaşayan başka biri daha var sizin gibi. Bende almayı düşünüyordum ama vazgeçtim. Siz ürünün bozuk olduğunu değişim istediğinizi belirtin değişim yapsınlar.

O arkadaş ne yapmış biliyor musunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı