CK350 nasıl?

omerfoztrk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 500-600 lira arasında mekanik klavye seçmeye çalışıyordum ve CK350 almaya çok yakınım, bu ürünün kronik bir sorunu bulunmakta mıdır biliyor musunuz ve deneyimleyen arkadaşlar varsa fikirlerini belirtirlerse çok sevinirim. Sağlıkla kalın, iyi günler.

@Lyrax52 Bana sorunlu olduğunu söylemişti, ne kadar doğru bilmiyorum.

Garanti olması için GK500 öneriyorum.

Ek olarak rehberim var;

Ben kullanıyorum, ilk kez mekanik klavye kullanacaksanız yüksek gelebilir, fakat alışırsınız kısa bir sürede. Güzel ve şık bir klavye. Bazen boşluk butonu basmıyor, nedenini bilmiyorum. Arada sırada yapıyor ve oyunda denk geldiğinde çok rahatsız ediyor. Yani zıplamanız lazım ve zıplayamıyorsunuz. Belki genel bir sorun değildir, bilemiyorum.

Bazen boşluk butonu basmıyor nedenini bilmiyorum. Arada sırada yapıyor ve oyunda denk geldiğinde çok rahatsız ediyor. Yani zıplamanız lazım ve zıplayamıyorsunuz. Belki genel bir sorun değildir bilemiyorum.
İşte bu sorundan bahsediyorduk, @Lyrax52 bahsediyordu böyle bir problemden. O yüzden garanti olması amacıyla CK350 yerine GK500 öneriyorum. Yoksa harika bir üründür.

Ben kullanıyorum, ilk kez mekanik klavye kullanacaksanız yüksek gelebilir, fakat alışırsınız kısa bir sürede. Güzel ve şık bir klavye. Bazen boşluk butonu basmıyor, nedenini bilmiyorum. Arada sırada yapıyor ve oyunda denk geldiğinde çok rahatsız ediyor. Yani zıplamanız lazım ve zıplayamıyorsunuz. Belki genel bir sorun değildir, bilemiyorum.

İşte bu sorundan bahsediyorduk, @Lyrax52 bahsediyordu böyle bir problemden. O yüzden garanti olması amacıyla CK350 yerine GK500 öneriyorum. Yoksa harika bir üründür.

Forum içerisinde biraz gezindiğimde gördüm ki a-D-W tarzı harflerde basmama sorunları başlamış ve 1-2 kişi değil sanki kronik bir sorunmuş gibi bir hal almış. AOC modeline biraz göz gezdireceğim acaba bu fiyat aralığında başka bir klavye bulabilir miyim?
Not: K65 lux kullanıyorum fakat kendi bilgisayarıma geçeceğimden klavye arıyorum.

Evet önerdiğim zamanlarda sorunları çıkmaya başlamıştı. Forumda bile konuları var, CK350 diye aratırsanız görebilirsiniz.

Geri
Yukarı